Вивід Bitcoin на карту ePayments

На сьогоднішній день існує відразу кілька способів перевести в готівку Bitcoin, якщо ви вже стали його щасливим володарем.

Ви можете використовувати передплачену карту ePayments – це простий і вигідний варіант, який пропонує платіжна система ePayments. Пройдіть реєстрацію в системі і тоді зможете отримати таку карту.

Вивід Bitcoin на карту ePayments

Пройти реєстрацію не складе труднощів, так як вона є досить простий і сучасної.

Далі потрібно пройти верифікацію рахунку. Для цього потрібно надати необхідну інформацію в розділі “Налаштування”, а саме: Особисті дані, Адреси, Додаткові документи, Анкета клієнта ePayments, Телефон і e-mail. Посе заповнення цих форм натисніть на кнопку “Верифікація рахунку” в налаштуваннях. Протягом тижня ваш рахунок буде верифіковано, якщо ви правильно заповнили поля і надали потрібну інформацію. Більш детальна стаття про верифікації є на нашому блозі.

Щоб вивести Bitcoin на карту ePayments, потрібно відправити Bitcoin на електронний гаманець ePayments, потім вивести їх на карту. Для цього в особистому кабінеті натисніть “Поповнити” і перейдіть в розділ для поповнення рахунку за допомогою Bitcoin.

Вивід Bitcoin на карту ePayments

Після поповнення рахунку, перейдіть в розділ «Переказати», далі розділ «Між своїми рахунками» і вибрати в полі “На рахунок” номер своєї картки ePayments. На цьому все, тепер ви можете користуватися традиційними платіжними засобами.

Переваги використання ePayments для виведення Bitcoin:

За поповнення електронного гаманця і виведення коштів на карту комісія не стягується.
$ 2,6 (€ 2,4) – фіксована сума, яка передбачена за зняття готівки.
Ви можете розраховуватися карткою в торгових мережах в будь-якій країні світу, а також в Інтернеті без комісій.
Сервіс гарантує повну конфіденційність і високу безпеку проведення всіх операцій.
Таким чином можна зробити висновок, що сервіс ePayments є зручним і доступним інструментом, з помощщью якого можна швидко вивести Bitcoin.

Створено за матеріалами сайту blog.epayments.com.

Facebook Comments