Як створюється криптовалюта

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Майнінг (від англ. Mining – видобуток вугілля або руди) – так називають процес створення криптовалюти. За допомогою програмних потужностей комп’ютера і електроенергії відбувається тривалий процес генерування зашифрованого коду. Відповідно, цінність кріптоваюти залежить від потужності обладнання.

Як створюється криптовалюта

З цього варто пам’ятати, що конкуренція в майнінгу велика, і великі корпорації вже давно використовують потужне обладнання, з яким не зрівняється звичайний комп’ютер користувача. До того ж, майнінг в невеликих обсягах стає все менш ефективним, так як алгоритми шифрування з кожним роком стають складніше.

Як можна використовувати криптовалюту

Криптовалюта з кожним днем набирає все більшої популярності і є універсальним платіжним засобом. Наприклад можна привести Bitcoin, які з 2015 року приймаються Microsoft на території США як платіжний засіб за товари і послуги корпорації.

Маючи гаманець в криптовалюті ви отримуєте аналог віртуального банківського рахунку для здійснення операцій в інтернеті. Такий гаманець значно перевершує віртуальний банківський рахунок в плані надійності, захищеності і конфіденційності операцій, що в свою чергу може стати джерелом проблем. Наприклад, держава не здатна відстежити напрямок грошових потоків і деяким країнам це не подобається.
Створено за матеріалами сайту epayments.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments