Як заробити на криптовалюті

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

На курсі криптовалют можна заробити так само, як на курсі будь-якої валюти. При цьому криптовалюта є більш передбачувана, за рахунок малої волатильності курсу. Біржову кар’єру новачкам краще всього починати з криптовалют, так як можна отримати досвід проведення операцій на фондовому ринку без зайвого ризику.

Як заробити на криптовалюті

Волатильність (зміна) курсу

Для цього доведеться постійно стежити за зміною індексу криптовалют. Також слід аналізувати інформацію, яка здатна вплинути на зміну курсу. Наприклад, новина про законодавче затвердження Bitcoin, як повноправної валюти японським парламентом може викликати різке зростання біржових індексів. А в разі категоричної заборони китайським урядом на угоди з криптовалютами — спостерігатиметься падіння курсу.

Також не варто забувати про безпеку проведення операцій з віртуальними грошима. У цьому вам допоможе сервіс ePayments, за допомогою якого можна виводити Bitcoin і Litecoin на свій банківський рахунок з мінімальною комісією, обмінювати криптовалют і конвертувати їх в електронні гроші. Більше про біржу криптовалют (від сервісу ePayments) можна дізнатися в розділі нашого блогу dsx

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments