AGC відключили

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

10 листопада 2016 року в особистому кабінеті Кайрос вимкнули зв’язок з платіжним сервісом AGC. Тобто, виводити за допомогою цього сервісу вже не можна.

Нова стаття: Що робити з грошима в АGC

agc-vidklyuchili

Від Кайрос офіційної інформації поки немає, тому почитайте, що робимо ми.

По-перше, у кого ще “висять” заявки з жовтня на вивід AGC – прямо зараз вимкніть. Для цього треба зайти в особистий кабінет в розділ withdrawal і натисніть на червоний хрестик – операція на виведення грошей скасується і гроші відразу надійдуть на наш Salary account.

По-друге, всі гроші що вже пішли на AGC – повернуться на наш Salary account. Нам ні чого робити не потрібно. Коли? Не знаю, але сподіваюся до 25 числа все повернеться і зробимо новий запит на вивід. Куди? Я буду виводити швидше за все на Paysera, хоча все так змінюється, що не буду загадувати.

Загальна інформація про виведення грошей на однойменній сторінці.

14-11-2016 Оновлено! Зараз в AGC проходить аудит, і ось 2 варіанти: протягом 1 місяця гроші повинні дійти до банків, в іншому випадку гроші повернуться в наш кабінет Кайрос до нового року. Ця інформація зі слів лідерів, офіційної інформації поки немає.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments