Апгрейт до пакета Золото

Привіт на новинах Кайрос,

Нещодавно я зробив апгрейт до наступної сходинки – пакет Золото (Gold). Я багато вже знаю про Кайрос, і бачу тут стабільність для моїх інвестіцій. Та ще й з такими високими відсотками прибутку (250%). Нижче є покрокове відео.

  • Пакет Silver, Срібло – $ 4,09\день (1492,5\рік)
  • Пакет Gold, Золото – $ 10,08\день (3942,5\рік)

Треба вкласти більше, щоб заробляти більше

Апгрейт до пакета Золото

Ми вже разом рахували, скількі треба буде доплачувати для перехіду на більш дорогий пакет: стаття Як збільшити інвестиціі. Там детально все розписано, є формула розрахунку. Сума залежить від часу використання старим пакетом і на який пакет ми переходимо. В моєму варіанті доплата склала $ 1148. Так, вигідніше купити одразу, але переплачуючи зараз ми все одно компенсуємо цю різницю.

Перевод грошей

Переводимо гроші на вкладинку Current, можна з розділу Bonuses, можна з внутрішнього переводу між партнерами (я так робив), можна з Епайментс (ePaiments), або просто з карти банку.

Покупка пакету

Коли в нас достатьно грошей для апгрейту, робимо покупку на сторінці Продукти і тиснемо Pay напроти стовпчика Gold.

Що після оплати?

Коли прийде активаційний лист на пошту, на програмі треба натиснути на апгрейт Золотого пакету. Гадаю, зрозуміло те, що повино бути більше місця на диску для нової програми (180 Гб). Все, ми почали заробляти по $10,08 в день.

Апгрейт до пакета Золото

Відео

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments