Біткоін в Україні

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Одними з найактивніших користувачів гаманців Bitcoin в світі є українські IT-фахівці. Але серед звичайних людей криптовалюта ще не користується популярністю. Стабільний інтерес до Bitcoin в Україні підтверджують дані українських пошукових запитів Google Trends. Максимальна кількість запитів було зафіксовано в грудні 2013 року, коли криптовалюта сильно виросла в ціні.

Біткоін в Україні

Але в той час, як звичайні користувачі тільки цікавляться крітовалютой, українські айтішники вже активно їй користуються. Михайло Чобанян, засновник агентства KUNA і однойменної біржі криптовалюта, каже, що Україна входить в топ-5 країн світу за кількістю користувачів різними біткойн-гаманцями. І ця кількість вимірюється в сотнях тисяч. Чобанян впевнений, що криптовалюта швидко набере обертів в Україні, як тільки для неї з’явиться інфраструктура.

Але щоб запустити цей механізм, повинна запрацювати місцева публічна біржа. Поява R & D-центрів – це ще один напрямок, який підживлює біткойн в Україні. Ці офіси займаються вивченням і тестуванням можливостей Blockchain.

Карта Bitcoin-банкоматів Європи

Карта Bitcoin-банкоматів Європи

Що стосується Майнінг крітповалюти в Україні – ситуація не з кращих. З ростом вартості електроенергії в Україні видобуток криптовалюта стає все менш вигідною. Але все ж в нашій країні ще є кілька біткоіни-ферм.

Ці матеріали з biz.liga.net

Facebook Comments