Блокчейн на Уолл-Стріт

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Доводиться трохи “відійти в сторону” від новин Кайрос, літо, тиша … Але криптовалюта в тренді, я працюю з декількома сервісами, раджу і Вам звернути на них увагу, ось мій сайт «Криптовалюта».

Система блокчейн лежить в основі Bitcoin і інших криптовалюта. Після того, як Overstock отримала санкцію від Комісії з цінних паперів і бірж США SEC на емісію кріптоакцій, керівництво рітейлера має намір створити систему «альтернативної торгівлі» на основі блокчейн – ATS (Alternative Trading System). І вже ця система буде працювати в рамках правил SEC.

Блокчейн на Уолл-Стріт

Це стало справжньою сенсацією на ринку, і викликало у таких компаній, як DTCC справжній жах. Справа в тому, що послуги посередників, які забезпечують кліринг угод, стануть марними, якщо блокчейн дійсно проникне на Уолл-Стріт.

Тоді DTCC зрозуміла, що вона повинна спробувати приручити блокчейн, щоб зробити його керованим і безпечним (для себе), інакше це зробить хтось інший. Без сумнівів, це знищить традиційну Уолл-Стріт, а разом з нею і тисячі успішних зараз посередників.

Президент DTCC Майкл Бодсон каже, що індустрія має можливість змінитися один раз в декілька десятиліть, і що переосмислити інфраструктуру і вирішити її давні проблеми. Це допоможе в повній мірі реалізувати потенціал нової системи розподілу даних і уникнути плутанини. Вся галузь повинна працювати над цим, як злагоджених механізм.

Тепер DTCC намагається перехопити ініціативу у Overstock на правах однієї з найбільших компаній Уолл Стріт, з метою стати центром блокчейн-революції. Створено за матеріалами сайту minfin.com.ua.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments