Довірче управління для вкладення грошей

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Чому багаті люди такі успішні і багаті? Вся справа в тому, що вони вміють правильно інвестувати свої кошти. Хороше рішення для забезпечення безбідного майбутнього – грамотне інвестування. Багато мільйонерів домоглися свого успіху тільки завдяки інвестиціям. Куди найкраще вкласти гроші людині, яка тільки почала практикувати фінансове управління? Чи варто інвестувати кошти в банк? 10% річних, які обіцяють банки здатні лише покрити інфляцію. Банки заробляють на Ваших вкладені кошти, на валютних біржах великі гроші, виплачуючи вкладникам такий маленький відсоток.

Довірче управління для вкладення грошей

У більшості банків найнято безліч трейдерів, які займаються торгівлею на валютній біржі, як думаєте, якщо інвестувати кошти хорошому трейдеру Ви отримаєте більше прибутку?

Трейдер

Однозначно відповідь позитивна, але де знайти хорошого трейдера? На ринку є брокери, які займаються контролем відносин між трейдером і інвестором, тому Ви можете звернутися в таку компанію в пошуках гарного трейдера.

Найбільш простий спосіб для інвестування і швидкого заробітку коштів – довірче управління. Ви даєте свої кошти професіоналам, які вирощують суму за допомогою біржової торгівлі. Можливо, Ви чули про валютну біржу і чули багато неприємних речей. Хто розповідає ці речі? Непрофесіонали, які намагаються самостійно досягти успіху на біржі. На валютній біржі заробляє тільки 2-3% учасників – професіонали своєї справи. Відразу варто відзначити, що заробіток на валютній біржі приносить близько 100% прибутку на рік, а то і більше.

Брокери вивели на ринок систему ПАММ рахунків. Дані рахунки трейдерів чимось можуть нагадати пайові фонди. Одному трейдеру можуть інвестувати фінансові кошти жоден і не два, а безліч інвесторів. Брокери в свою чергу надають інвесторам статистику по прибутковості кожного трейдера, для того, щоб інвестори могли вибрати, куди вкласти свої кошти.

Як відбувається інвестування коштів на валютну біржу !? Вам слід зареєструватися в компанії брокера, і поповнити особовий рахунок. Після поповнення Ви побачите список ПАММ рахунків, в які можна вкласти свої кошти. Вибирайте той рахунок, який Вам найбільше подобається, і через пару днів можете перевірити свій рахунок. Ви, напевно, вже помітите, як збільшується сума на Вашому балансі.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments