Фейковий Кайрос

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Всі ми знаємо компанію Кайрос (наші читачі – в основному партнери), з якою працюємо, і включаємо щодня комп’ютери. У нашому чаті була публікація, що є ще Кайрос і посилання залишили, мені стало цікаво.

Я в просуванні сайтів розумію, і можу зробити перевірку сайту, давайте їх порівняємо. Не буду писати де офіційний сайт і де підробка, ви скоро самі зрозумієте. Отже розбираємо 2 сайта:

Захищена зона

Це функція, яка унеможливлює підглянути дані, які ми вносимо на сайт, кілька разів ці дані запитуються і відправляються на сервіс в зашифрованому вигляді. Перевірити просто, в адресі https: // повинна бути буква s. Якщо такого знака немає – свої дані залишати не можна ні на якому сайті. І ru означає що сайт для російськомовної аудиторії, а ми знаємо що Кайрос є в багатьох країнах світу.

Відвідування сайтів

У цьому нам допоможе популярний ресурс alexa, заводимо перший і потім другий адреса:

Фейковий Кайрос

на зображенні видно, що відвідування першого сайту росло поступово (10К = 10 тисяч відвідувань в день), а другий відкрився минулого місяця і отримав в 5 разів більше відвідувань (60К), ніж перший.

Що це означає? Подібне відвідування сайту можливо ТІЛЬКИ платно, і це вам підтвердить будь-який фахівець в просуванні сайтів. Тобто, для відвідування другого сайту вкладають великі гроші. Кому цікаво дізнайтеся ціни на платну рекламу. Відповідь на питання: Який сайт був раніше? очевидний.

Про компанію

Оскільки ми вже знаємо який сайт був раніше, висновок напрошується сам. У сайта kairos-partner.ru принцип заробітку такий же, назва, продукти і навіть презентація як у сайта https://kairosplanet.com/

Прокрутіть вниз цих сайтів: у першому достатньо інформації про компанію, продукти, адреса і юридична інформація. Другий – емайл і все …

Налаштування сайтів

Тут мова про SEO настройки, тобто для пошукових систем. Ми звичайно не будемо заглиблюватися, покажу тільки основні, використовую сервіс SEMRUSH. Ось скрін першого сайту:

Налаштування сайтів

Тут видно, що є зрозуміла назва (Kairos Planet – Російська версія сайту) і опис сайту: (Офіційний сайт компанії Kairos Technologies. Презентація та опис проекту KairosPlanet і переваги участі в Реферальній програмі KairosPlanet) індексація Google – 470 сторінок.

Перевіряємо другий сайт:

Налаштування сайтів

Тут назва є, а ось опису нема (це головне), і індексація Google – 4 сторінки. Тобто, цей сайт в пошуку має 4 сторінки, але відвідування 60 тисяч в день, ще раз підтверджує мої слова – платно приводять людей, і дуже активно.

Мої висновки

Сайт kairos-partner.ru вкрав практично все з офіційного сайту компанії KairosPlanet https://kairosplanet.com/.

kairos-partner.ru – це фейковий сайт активно і дорого просувається, скільки його творці будуть продовжувати в такому темпі – невідомо. Гроші їм вкладати більше нікуди не потрібно. Справжній Кайрос все вже зробив: продукти, програми та просування.

Зрубають вони грошей? Звичайно, але думаю не з читачів нашого блогу. Сподіваюся, ця стаття Вам допомогла, якщо так – поділіться нею з друзями.

Поки писав статтю прийшло офіційне підтвердження моїх слів від компанії Кайрос Увага! Остерігайтеся шахраїв в Інтернеті!

Скажете: ця стаття вийшла пізніше офіційної статті- все правильно. Я пишу статті заздалегідь, перевіряю факти а вже потім публікую. З цієї причини більше 300 людей в день відвідують мій блог, та й ви тут напевно з цієї причини.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments