Гроші на AGC прийшли. Що робити далі?

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

10-11-2016: Увага! Сервіс AGC відключений в кабінеті Кайрос, вся інформація про нього НЕ актуальна! ADV Cash не дає персональний номер – в цьому випадку він нам НЕ цікавий.

Подивіться мої практичні поради, тобто, що роблю я. Ви можете використовувати і свої варіанти. Може кому потрібна і ця стаття: Виведення грошей Кайрос на AGC. Отже, гроші на AGC прийшли, ось мої 2 варіанти:

AGC-Paysera-Webmoney-privat24

Так, це саме той спосіб, який цікавить більшу частину українських партнерів – вивід на карту Приватбанку. Весь процес триває кілька днів і верифікація в Paysera вимагає закордонний паспорт.

Тисніть на посилання і відкриється головна сторінка Paysera.

КРОК 1. Вносимо реквізити Paysera в AGC і замовляємо SWIFT переказ в SEPA регіон Paysera (Латвія). Чекаємо 2-3 дня (буває і до 10 днів).

Потрібна реєстрація та верифікація в Paysera. Ось посилання на статтю і відео: Як прив’язати рахунок Paysera в Кайрос. Нижче наводжу скрін, як правильно вказати реквізити:

Як прив’язати рахунок Paysera в Кайрос - нова

КРОК 2. Виводимо гроші з Paysera на свій аккаунт Webmoney.

Там все досить просто Paysera має прямий канал виведення, операція переказу 15 хвилин. Комісія 0,29 EUR + 0,8% Webmoney.

Шаг3. Виводимо гроші з Webmoney на карту Приватбанку (5 хвилин). Тут потрібно мати формальний атестат Webmoney і прив’язка карти ПриватБанку до гаманця Webmoney. Все це можна зробити за одну годину, докладно про це: Як отримати Формальний атестат. Там же можна замовити карту онлайн. Прив’язати карту стало просто, прямо в акаунті тисніть + і дотримуйтесь інструкцій.

Усередині системи WMZ конвертуємо в WMU, і на прив’язану карту переклад миттєвий.

Примітка: не обов’язково використовувати Webmoney, є варіант виведення на будь-який банк України, але 1-3 дні буде операція.

AGC-ADV Cash

Це другий, не менш важливий спосіб. Так як, ADV Cash теж в SEPA регіоні, і замовляємо SWIFT переказ. Тут не буду повторювати свою статтю: Як відправити гроші з AGC на ADV Cash. Також чекаємо кілька днів, а коли гроші будуть на рахунку ADV Cash – використовуючи обмінники, виводимо вже куди душа забажає; про це є в тій же статті. Цей варіант краще, так як сервіс простіше відноситься до верифікації, та швидше її проводить.

Для реєстрації на платіжному сервісі ADV Cash – тисніть на посилання

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments

2 Replies to “Гроші на AGC прийшли. Що робити далі?”