Кайрос не платить?

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Ви знаєте мене як прихильника Кайрос, але точка зору повинна підкріплюватися фактами. А реальність така, що кайрос вже 3-4 місяці не дає можливість вивести мої зароблені гроші.

17-03-2017 Оновлено! Кайрос почав виплачувати


22-12-2016 Оновлено! Кайрос платить, докази з’являються на цій сторінці: Новини нашого скайп-чату. Хоча виплати не масові, з нашого чату отримали не більше 5% …

Оновлено! Кайрос платить! 14-10-2016 я отримав вересневі гроші на AGC, відправив на Paysera і ADV Cash. Детально про виведення грошей на сторінці: Виведення грошей Кайрос; вона постійно оновлюється і відображає реальний рух моїх грошей.

10-11-2016: Увага! Сервіс AGC відключений в кабінеті Кайрос, вся інформація про нього НЕ актуальна! ADV Cash не дає персональний номер – в цьому випадку він нам НЕ цікавий.

kayros-platit

Виведення грошей в жовтні

7-10-2016 пізно ввечері багато партнерів, і я в тому числі, отримали емайл, що гроші відправлені на AGC. Сьогодні 9-10-2016, а на рахунку AGC = 0. Ні якої офіційної інформації немає, чому така ситуація з виведенням грошей.

До кайрос питань немає, за 5 робочих днів гроші вивели. Але що нам від цього? Гроші не дійшли, і коли дійдуть невідомо. Нижче читайте рубрику питання-відповідь.

kayros-ne-platit

Оновлено! Ось скрін, який один з партнерів опублікував на фейсбук-сторінці. На ньому видно, що 7-10-2016 гроші (618 євро) на Paysera прийшли з AGC. Але партнер пише, що виводив безпосередньо з Кайрос:

7-10-2016-dengi-na-paysera-prishli-s-agc

AGC

Служба підтримки AGC мовчить, субота-неділя поки йде. Звичайно, всі ми сподіваємося на те, що гроші дійдуть до AGC. Питання одне – коли?

Подібні питання цілком доречні, оскільки вже 2 місяці триває ця сітуація з платежами. Офіційної інформації мінімум, була тільки одна: в AGC все готово для прийому платежів.

dolgozhdannyiy-protsess-vyiplat

Оновлено! 10-10-2016 – отримав не офіційну інформацію, що на AGC гроші надійдуть протягом 1-2 днів. Субота і неділя – банк не працював. Чекаємо.

Оновлено! 11-10-2016 4:28 pm – отримав емайл від партнера Кайрос: Вітаю. Мені прийшов лист, що внутрішній переказ успішно оброблений за допомогою AGC, але гроші на гаманець AGC не надійшли. Що робити, підкажіть? Дякую.

perevod-uspeshno-obrabotan-s-pomoshhyu-agc

моя відповідь: Доброго дня, я такого листа не отримував, і що робити не знаю. Але думаю, це хороший знак, і скоро гроші будуть в аккаунті AGC. Чекаємо.

Оновлено! 11-10-2016 6:04 pm – Ми отримали відповідь служби підтримки AGC: Начальник відділу підтримки: Вітаю! Ваш переказ пройшов успішно. Будь ласка, зачекайте ваші гроші. Ми не можемо вплинути на швидкість передачі. Щиро Дякую!”

otvet-sluzhbyi-podderzhki-agc


Питання-відповідь

Чи можуть гроші піти не туди? Навряд, ми не можемо реєструватися самостійно, наш аккаунт в AGC автоматично створив Кайрос.

Тільки я не можу вивести гроші? Звичайно ні, таких людей багато. Просто почитайте коментарі під статтею: Вывод денег Кайрос на AGC або на офіційній фейсбук-сторінці кайрос. Отримали тільки ті, хто має рахунок в SEPA (сепа) регіоні, тобто, рахунок в банку Європейського союзу.

Деякі “лідери” хваляться, що у них гроші вийшли на Пайсеру (Paysera). І чому вони туди відправили, коли Касинець чітко сказав – відправляти гроші на AGC, або SEPA, але тільки не Paysera. Може Касинець публічно говорить одне, а їм інше?

А може це не дають зробити”вороги”? Подібна відповідь підійшла би до атак хакерів, але не в цій темі. Кайрос сам прив’язав сервіс AGC для виведення грошей, синхронізував з ним свою фінансову базу даних. Використовуючи свою систему шифрування, наврядчи “вороги” можуть отримати ці дані.

Чому така градація виведення грошей? Це питання до фін.вітділу кайрос, або просто в порожнечу; але у себе на блозі я його можу задавати. Чому не зробити таку градацію: 100-200-300-400-500-600-700-800-900-1000? Чому тільки 3 варіанти в основний ніші?

Чому кайрос проти продажу своєї внутрішньої валюти? Днями була новина від компанії, що внутрішню валюту купувати і продавати не бажано. Чому? Вона вже не вартує 1 долар? На форумах вже давно її продають дешевше (можете пошукати), тому що партнери її вивести не можуть.

У мене подібних питань накопичилося ще багато, але залишу місце для Вас.

Напишіть свій коментар

Коментар в рамках пристойності пройде і залишиться під статтею на весь час цієї статті. Посилання на скрін пройде.

Давайте зробимо щоб це було не тільки мої відповіді – пишіть в коментарях свої відповіді або питання!

Facebook Comments

2 Replies to “Кайрос не платить?”

  1. Я зробив 3-и операції. На Пайсеру напряму гроші зайшли 07.10. (статус Paid), на AGC – гроші поки не надійшли, хоча статус Paid, вивід напряму ще на одну платіжку теж поки не успішний (статус – Accepted). Мождиво дійсно все залежить від суми (зараховують від більшого до меншого), хоча повинні зараховувати відповідно до дати операції, а не суми.