Кайрос-Приватбанк: виведення грошей

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

На сьогодні немає можливості прямого виведення грошей з Кайрос на карту Приватбанку. Сподіваюся змінити цей напис, і з задоволенням це зроблю. Пропоную 2 робочих варіанти, сам перевірив.

Увага! Бачу велике відвідування цієї статті, тому: дивіться на дату публікації, тоді все працювало, але не зараз. Подивіться свіжу статью: Виведення грошей Кайрос на AGC

Почнемо з того, що з кабінету Кайрос, без відсотків один раз в місяць, виводимо гроші на ePayments. Далі, за допомогою обмінника obmen-om, міняємо гроші на карту Приватбанку. У другому розділі є ще цікавий варіант, читайте всю статтю.

Варіант 1

Кайрос-ePayments-Обмінник-Приватбанк

Кайрос-Приватбанк виведення грошей

Ось скріншот цього напрямку, вибираємо у вікні «отдаете» – ePayments, у вікні «получаете» – Приватбанк. Далі вносимо дані: е-валет ePayments, кількість грошей для обміну, карту Приватбанку, своє ім’я (якщо карта іменна: пишіть латиницею, як на карті), телефон і пошту, на яку прийде код підтвердження. Тиснемо «Далее», підтверджуємо і протягом 15 хвилин гроші прийдуть на карту (операція в ручному режимі).

obmen-om-1

Варіант 2

Кайрос-ePayments-e-Dinar-Obmen-Приват

УВАГА! Цей варіант працював на момент публікації статі, зараз НЕ працює!

На даний момент ми НЕ рекомендуємо вкладати гроші в е-Динар.  Подивіться на стабільну криптовалюту OneCoin (ванкоін).

Цей варіант підходить для тих, кому не потрібно терміново обмінювати гроші. Він ще краще підійде тим, у кого лежать гроші на ePayments і не заробляють. Отримайте додатковий дохід 20% на місяць, на сервісі криптовалюта e-Dinar.

Одним з головних переваг цього сервісу є те, що гроші можна ввести і вивести в будь-який час!

Кайрос-Приватбанк виведення грошей-1

Наприклад, у Вас на ePayments є 1000 доларів, ви вносите їх на e-Dinar, через місяць можете вивести 1200; або чисті 200 доларів, а ту тисячу залишити для подальшого заробітку.

Obmen-om

За допомогою, вже знайомого нам обмінника receive-money, ми виводимо гроші на карту Приватбанку. На скріншотах показаний покроково процес обміну:

Крок 1. Вибираємо потрібну сторінку і вносимо дані

obmen-om

Крок 2. Вносимо пароль (від входу в е-динар)

obmen-om-2

Крок 3. Вносимо КОД, який отримали на e-mail

obmen-om-3

Крок 4. Перевірка оплати, на карту прийдуть через 15 хв

obmen-om-4

Підсумок

Сподіваюся, показав партнерам Кайрос цікаві варіанти виведення грошей. Думаючі люди бачать, що цей варіант не тільки для користувачів Приватбанку. Раджу Вам зберегти цю статтю в закладках, і поділіться з друзями, вони вам подякують за неї.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments