Конвертація грошей в AGC

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

10-11-2016: Увага! Сервіс AGC відключений в кабінеті Кайрос, вся інформація про нього НЕ актуальна! ADV Cash не дає персональний номер – в цьому випадку він нам НЕ цікавий.

Почну з того, навіщо взагалі потрібна конвертація долара в євро. Так як для подальшого руху грошей нам потрібен SWIFT переказ в одну з країн SEPA регіону, потрібен переказ з рахунку в ЄВРО на рахунок в ЄВРО. Нижче є відео.

Заходимо в кабінет AGC, вкладка – Between your accounts. Вибираємо доларовий рахунок в верхньому вікні, євро в нижньому. Далі вкажемо суму конвертації і тиснемо на кнопку Transfer. Це все, операція проходить миттєво. Що б відправити гроші далі, почитайте статтю: Гроші на AGC прийшли. Що робити далі?

konvertatsiya-groshey-v-agc

Як видно на скріншоті, 1000 USD система нам поміняла на 883.31 EUR. Можна дізнатися і курс обміну, простим поділом 1000 / 883.31 = 1.132. Цей курс може змінюватися, і не залежить від AGC.

Відео


На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments