Перекази грошей в Кайрос

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Хочу привернути вашу увагу до цього питання, бо сам зробив помилку. Перед будь-яким переказом грошей подивіться цю невелику але дуже важливу статтю. Пропоную огляд розділу Money (Гроші), в кабінеті Кайрос. Нижче є відео.

Розділ Current Current

Ми маємо можливість завести гроші в систему так:

  • Поповнення своїми грошима: картка банку, готівка або електронні гроші: Recharge.
  • Поповнення грошима партнерів Кайрос, або трансфер: Transfer to partner.

Застереження: цей розділ призначений тільки для оплати або апгрейту пакету Кайрос та трансферу (перевести гроші партнеру). Вивести з системи з цього розділу неможливо.

Розділ Bonuses

Bonuses

Цей розділ призначений для показу історії операцій бонусів, та переказу зароблених грошей в один з розділів: Current або Salary.

  • Запам’ятайте, якщо ви робите трансфер в розділ Current (Transfer to Current) – вони залишаться в системі (дивись вище). Назад перевести вже не вийде.
  • Для виводу з Кайрос треба спочатку зробити трансфер (Transfer to Salary), тобто зароблені бонуси вивести в розділ Salary.

Розділ SalarySalary

З цього розділу в нас є також два шляхи:

  • Transfer to Current – для переказу грошей в розділ покупок, забрати назад вже не вийде.
  • Withdraw – вивід грошей з Кайрос. На час написання статті існує тільки один варіант – платіжний сервіс ePayments. Тут багато інформації про налаштування цього сервісу, достатньо натиснути під публікацією тег: ePayments.

Відео

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments