Поповнення Київстар картою ePayments

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Продовжую тему використання карти ePayments, і в черговий раз дякуємо Генадію за його публікації. Ми вже перевірили як працює карта в магазинах, автозаправках, банкоматах; пробували в різних країнах і звичайно в Україні. Про оплату в інтернеті я вже писав, що наприклад наша Розетка відмовила в оплаті; ну нічого, інтернет-магазинів досить. Тепер прийшов час перевірити оплату за мобільний телефон.

Поповнення Київстар картою ePayments

Оплатити через офіційний сайт Київстар не вийшло. Хоча платіжний сервіс запросив стандартні дані карти, але потім вирішили, що карта не пройшла верифікацію шлюзу Wide: Up. Про скасування платежу також можна подивитися в кабінеті ePayments.

Ось список сервісів, які відмовили в подібній операції

  • portmone,
  • easypay,
  • ipay,
  • liqpay
  • platezhka

список сервісів, які відмовили в подібній операції

Чому так виходить? Стандартна карта, прибуток банків, в їх то сьогоднішньої ситуації … Швидше за все якийсь дурний закон, і в майбутньому все налагодиться.

Вихід є?

Звичайно є, Global Money, ось покрокова інструкція:

Крок 1. Вводимо номер мобільного телефону, суму для поповнення, метод оплати Visa / MasterCard, і опцію “Карта іноземного банку”

Global Money

І можна відразу побачити розмір комісії, цілком нормальний.

Крок 2. Вносимо реквізити своєї картки епайментс, свої персональні дані платника і капчу:

Global Money-2

Крок 3. У наступному вікні буде підтвердження про успішну операцію.

У кабінеті ePayments все стандартно, є інформація по цій транзакції. Статус “очікує підтвердження” означає що ця операція завтра скоректується за курсом НБУ, але зараз курс стабільний, тому великої різниці не буде.

У підсумку можна рекомендувати сервіс Global Money для проведення всіх можливих оплат картою ePayments. І звичайно, знову скажемо спасибі Генадію, ось посилання на статтю в блозі Чоловенка Геннадія Вікторовіча.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments