Поради з безпеки в Кайрос

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Є думка, що kairosplanet — компанія безпеки в інтеренті, а у самій зламують акаунти і крадуть гроші клієнтів. Тобто, ті, хто так кажуть, мають докази злому аккаунта Кайрос сторонніми людьми? Навряд чи, думаю це тільки слова. А нам потрібні докази.

Давайте розберемося, які можливі варіанти для шахраїв. Самий поширений — партнер Кайрос сам дає свої дані для входу в кабінет. Як? Ось кілька варіантів, їх набагато більше, але прінціап один — передача даних для входу в кабінет.

poradi-z-bezpeki-v-kayros

Варіанти втрати даних логін-пароль

  1. Не всі спонсори порядні, багато партнерів, щоб не розбиратися дають логін-пароль свого спонсора для початкових налаштувань. Тут ні чого немає такого, і я так робив. Але так можна робити якщо ви знаєте спонсора, і після його налаштувань змініть пароль.
  2. У мережі є мобільний додаток “Кайрос”, яке НЕ має відношення до компанії. Все просто, завантажуєте додаток з Google Play до речі, цей магазин не повинен відповідати за дії творців програми. Завантажили, прочитали правила (та хто їх читає, правда?), внесли логін-пароль від кабінету. Все, дані у шахраїв. А коли пароль від кабінету збігається з паролем пошти — 10 хвилин і гроші виведені. Розумієте, навіщо на час відключили внутрянку?
  3. Днями отримали деякі партнери Кайрос лист, нібито від компанії Кайрос: час дії пароля закінчується, змініть його за посиланням. Далі все зрозуміло? В адресі сайту замість точки якесь тире, і все, це вже інший сайт, на котрому встановлено скрипт збору логін-пароль. Далі треба?

Ось ще важлива стаття: Як змінити логін (e-mail) в Кайрос

Підсумок

Варіантів викрадення даних для входу набагато більше, ніж я сьогодні описав, і повірте будуть нові. Але запам’ятайте одне: компанія не має права доступу до Вашого паролю, ні в якому разі. Тому зміна і зберігання пароля тільки в наших руках. Особисто я довіряю зберігання паролів спеціальному сервісу LastPass.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments