Реєстрація та верифікація ADV Cash

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

10-11-2016: Увага! Сервіс AGC відключений в кабінеті Кайрос, вся інформація про нього НЕ актуальна! ADV Cash не дає персональний номер – в цьому випадку він нам НЕ цікавий.

Верифікацію я пройшов, як це було, дивіться статтю ..

Для виведення наших грошей з платіжної системи AGC підходить платіжна система ADV Cash, яка приймає SEPA платежі. Реєстрація вас ні до чого не зобов’язує, це безкоштовно і займе пару хвилин; хвилин 15 займе верифікація, яка теж нам потрібна. Дивіться покрокову інструкцію, за якою зробите все правильно.

reyestratsiya-adv-cash

Реєстрація ADV Cash

КРОК 1. Для реєстрації на платіжному сервісі ADV Cash – тисніть на посилання

КРОК 2. Виберіть російську мову

viberit-rosiysku-movu

КРОК 3. Перейдіть трохи вниз і тисніть на кнопку “Створити обліковий запис безкоштовно”

stvoriti-oblikoviy-zapis-bezkoshtovno

КРОК 4. Заповніть поля для реєстрації. Залиште Персональний рахунок, його вистачить. Підтвердіть емайл, на нього прийде писмо з посиланням, і буде лист з паролем для входу (логін – Ваш емайл).

Верифікація ADV Cash

Ми з вами вже пройшли верифікацію в Кайрос, епайментс і пайсере. Тут все ще простіше.

verifikatsiya-adv-cash

Отже, входимо в кабінет, тиснемо “Не верифицирован” і повторно тиснемо “тут“. Відкриється вікно, де потрібно зробити 4 кроки.

ne-verifitsirovan

КРОК 1. Заповнити дані латиницею, свірте з документом, який будете завантажувати. Хто не знає, відкрийте гугл перекладач – виберіть рус-англ, і внизу буде потрібний нам результат.

КРОК 2. Завантажте документ що посвідчує особу. Я завантажив першу сторінку паспорта, в якому додав свої ж дані латиницею в редакторі картинок Paint. Хто не знайомий з цією програмою, ось мої 5 відео Як працювати з Paint (багатьом подобається).

dokument-shho-posvidchuye-osobu

Пишу так, як було у мене. Верифікації відхилена! Нічого страшного, в листі зазначено, що завантажений документ не в потрібному форматі (нижче необхідного мінімуму в 800x600pix). Зверніть на це увагу.

Можна було б зробити нове фото паспорта України, але я спробував пройти верифікацію по закордонному паспорту.

Сподіваюся, ви розумієте, що я закреслив на фото деякі частини для загального перегляду, то що ми посилаємо на верифікацію закреслювати не потрібно.

proyti-verifikatsiyu-po-zakordonnomu-pasportu

І після цього я отримав лист: Вітаємо! Верифікація імені та прізвища успішно пройдена!

verifikatsiya-imeni-ta-prizvishha-uspishno-proydena

КРОК 3. Завантажте документ, який засвідчує місце проживання. Я завантажив сторінку паспорта з пропискою. Для внесення адреси латиницею використовував теж гугл перекладач.

dokument-yakiy-zasvidchuye-mistse-prozhivannya

Тут також був формат недостатнього розміру, і я теж не став робити нове фото, а спробував пройти верифікацію по платіжці. Таку платіжну квитанцію можна отримати при оплаті через Приват24.

proyti-verifikatsiyu-po-platizhtsi

І після цього я отримав лист: Вітаємо! Верифікація адреси успішно завершена!

verifikatsiya-adresi-uspishno-zavershena

КРОК 4. Перевірка телефону зводиться до отримання коду по смс, вносимо в вікно і все. Ще раз звіримо дані ті, що в документі і ті, що ми написали в розділі “Персональні дані”. Перевірка даних документів займає від 2 до 24 годин.

Після проходження верифікації ми отримаємо карту в наступній статті, вона буде в приймати платежі з AGC. Ось моніторинг обмінників bestchange, за допомогою якого можна знайти обмінник з ADV Cash практично на будь-який платіжний сервіс.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

 

Facebook Comments