Що таке фінансова піраміда

Привіт на новинах Кайрос,

Тут ми розглянемо що таке фінансова піраміда, простими словами. Нового тут не розповім, ця тема досить широко розглянута в мережі.

Піраміда має верхівку (2-5 рівнів), які в принципі, вже все зробили. А що вони зробили? Вони швидко, на етапі створення, потрапили в цю піраміду. Далі робити ні чого не потрібно, далі працюють нижні рівні, що б самим опинитися не внизу піраміди. Всілякі семінари та безнес-зустрічі “підстьобують” нижні ряди розширити піраміду. Чим більше піраміда, тим більше фінансових потоків піднімаються вгору структури. Частково потік “осідає” на всіх рівнях.

Що таке фінансова піраміда

Головна мета – довести новим клієнтам, що вони майже на верху піраміди, і що вони будуть легко заробляти. Багато хто стикався з цим і чули “потрібно поспішати”, “почни сьогодні”, “потім буде пізно”. Але жодна компанія-піраміда не показує новим людям скільки рівнів вже заповнено. Так, саме для того, що б вони думали що вони вгорі піраміди.

Джерело доходу

Як правило, фінансова піраміда отримує єдиний вид доходу – гроші нових клієнтів. Якщо в компанії є реальні продажі якихось продуктів, то можливо, це не піраміда, а компанія МЛМ, яка, для продажу своїх товарів використовують мережевий маркетинг (він дуже схожий на піраміду).

Підсумок

Фінансова піраміда отримує єдиний вид доходу у вигляді вливань від нових клієнтів. Вони обов’язково колись закончаться, питання в одному – коли. Верхні і середні рівні піраміди будуть в прибутку. У якому місці піраміди ви – ніколи не дізнаєтеся, якщо ви її самі не створили.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments