Ставимо заявки на виведення грошей, грудень 2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Настав останній день для подачі заявки на виведення грошей – 25 число кожного місяця. У цій статті тільки практичні поради, зібрані в одне місце з цього блогу, форуму і скайп-чату.

Ставимо заявки на виведення грошей, грудень 2016

Хочеться почати з хороших новин, процес повернення верифікації був масовим і тепер кілька тисяч партнерів можуит робити заявки. Ця стаття коректувалася сьогодні останній раз, завтра заявку можна буде робити тільки на лютий, так що зробіть сьогодні.

На сьогодні є 2 робочих варіанти

Питання-відповідь

  • Можна відправити гроші на іншу людину? Ні, ім’я відправника повино повністю співпадати з ім’ям одержувача.
  • Які банки можна використовувати крім Paysera (SWIFT в SEPA зону)? Будь-який банк в SEPA регіоні; але для людей не з Європи, щоб пройти верифікацію закордонний паспорт обов’язковий, тому немає сенсу шукати інший, коли для Paysera на цьому блозі є всі інструкції.
  • Як зняти обмеження в Paysera (SWIFT в SEPA зону)? Між 3-м і 4-м рівнем в Paysera різниця в скайп-верифікації.
  • Чи потрібно вказати банк-респондент чи ні (SWIFT не в SEPA зону)? Не потрібно, достатньо даних ПриватБанку (скрін відповіді служби підтримки ПриватБанку є в статті).
  • А можна виводити в доларах (SWIFT не в SEPA зону)? Можна, але вам доведеться оплатити подвійну конвертацію (відповіді служби підтримки Кайрос є в статті).
  • Чому немає вікна для заповнення “Призначення платежу” (SWIFT не в SEPA зону)? Заповнювати його не обов’язково для цього виду операції (правила ПриватБанку є в статті)

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments