Як отримати карту ADV Cash

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

10-11-2016: Увага! Сервіс AGC відключений в кабінеті Кайрос, вся інформація про нього НЕ актуальна! ADV Cash не дає персональний номер – в цьому випадку він нам НЕ цікавий.

Ми вже пройшли реєстрацію і верифікацію в попередній статті. Давайте отримаємо карту платіжного сервісу ADV Cash і в наступній публікації прив’яжемо рахунок до AGC (нижче є покрокове відео).

Заводимо гроші в ADV Cash

Спочатку потрібно завести гроші в систему, ціна віртуальної карти 3 ЄВРО. Раджу користуватися обмінним сервісом, де варіантів багато: від вебмані до карти банку.

Щоб вибрати кращий варіант обміну, використовуйте моніторинг обмінників bestchange. Також можна поповнити свій аккаунт і внутрішнім переказом ADV Cash від партнера, так дешевше і швидше.

Далі тиснемо “Створити карту”, і вибираємо “ЄВРО”, тиснемо продовжити. Тепер потрібно зробити вибір карти

yak-otrimati-kartu-adv-cash

Віртуальна карта ADV Cash

Цією карти нам досить, вона створюється миттєво, і вартість її дорівнює 3 ЕВРО. Переваги цієї карти, випуск її моментальний і ми отримаємо всі необхідні нам реквізити для оплати.

Коли ви заводили гроші, думаю бачили скільки варіантів введення-виведення грошей у цього сервісу. Звичайно, тут буде діяти обмеження, наприклад 10,000 доларів в день. І практично всі обмеження знімаються на реальній карті, але там є умови отримання.

Карта MasterCard від ADV Cash

Це вже реальна карта, якою можна розраховуватися в магазинах і знімати готівку в банкоматах. Ціна її $ 5 при замовленні, і $ 15 при отриманні; тобто всього $ 20, і отримаємо ми її на свою адресу поштою, приблизно 1-2 місяці.

Можна зараз отримати моментально віртуальну карту, і відразу ж замовити реальну.

Примітка: ввести гроші можливо тільки з внутрішнього гаманця ADV Cash, який створився автоматично після реєстрації. Зовнішні переклади прямо на карти не пройдуть. Ці карти створюються для оплат.

Відео

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments

2 Replies to “Як отримати карту ADV Cash”

  1. Виктор, небольшая правка. Карта стоит 4,99 евро, если ее заказать в течении 7 дней с даты заведения кошелька, и 14,99 евро – если позже, чем 7 дней. 20 евро там и близко нет.

    1. Спасибо Геннадий, я заказывал только виртуальную: сняли 1.99 EUR, и еще 1.00 EUR (положили на счет). Хотя написано, что снимут только 1.00 EUR. Если Вы уже написали статью по этой теме – укажите в следующем комментарии.