Як повернути гроші з AGC

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Можливо трохи пафосна назва, і ви чекаєте від цієї статті якусь кнопку або швидкого варіанту повернення грошей. Нагадаю. я такий же партнер як і ви, і в статті ділюся тим, що роблю сам.

Для тих, у кого вже заблокований вхід у нас є стаття: Как разблокировать вход в кабинет.

Ця стаття для тих, у кого ще є вхід в кабінет, але скоро заблокується. У кабінеті є посилання на сторінку My Activation (тисніть як на картинці).

Як повернути гроші з AGC

або пройдіть по цьому посиланню My-purchases

Тут видно дату закінчення дії пакету, ось мій приклад (2017-01-29, 16:27). Після закінчення дії пакету припиняє роботу програма, і не йдуть бонусні нарахування, але вхід в кабінет буде ще 30 днів (2017-02-28, 16:27).

видно дату закінчення дії пакету

У моєму прикладі, я хочу просто забрати гроші, і не продовжувати співпрацю з Кайрос (в цьому акаунті). Але у мене тут ще “застрягли” гроші в AGC. Пишемо листа в службу підтримки (головна сторінка кабінету – тисніть внизу) або тисніть на це посилання support@kairosplanet.net

Це мій приклад, і не обов’язково його повторювати, тим більше пишу статтю, поки що немає відповіді, стаття буде оновлюватися, дивіться внизу.

Привет,

Прошу не блокировать вход в мой кабинет Кайрос (время блокировки 2017-02-28, 16:27).

  • Я оформил заявку на вывод денег в Schonpay на март 2017.
  • У меня остались деньги в AGC – $ 1000, есть в истории операций (2016-09-15), и дополнительно прилагаю скрин. Компания планировала возврат начиная с марта, это вторая причина оставить вход в мой кабинет.

Мой логин: Vitaliy T…

Спасибо, и надеюсь вход в мой кабинет будет активным до полного погашения долга. С уважением, Виталий Томилин.

Нижче показую скрін, який доклав до листа.

Сподіваюся моя стаття вам допоможе, і ви отримаєте гроші від Кайрос. Стаття доповнюватиметься у міру решінію цього питання …


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments