Як правильно розпоряджатися грошима? – частина 2

Як правильно розпоряджатися грошима - частина 2

2) уважно стежити за своїми справжніми потребами, взяти жорсткий контроль над емоціями в ті моменти, коли ви розраховуєтесь, щось прибратючи. Знову проаналізуємо дві картини. В одній з них людина розпоряджається грошима, перебуваючи під впливом зовнішніх чинників: він поспішає купити нав’язливо розрекламований товар, поспішає скористатися нав’язаною послугою, так як відчуває в цьому необхідність. У цій разі він не є господарем своїх грошей: їм управляють подразники ззовні. Інший малюнок. Людина чітко знає свої справжні потреби, усвідомлює і оцінює їх, тільки потім робить ті чи інші дії по витраті коштів. В цьому випадку він не відволікається на бездумні витрати і, як кажуть, «не розкидається по дрібницях». Тому намагайтеся чітко розуміти і уявляти собі необхідність тих чи інших придбань і послуг.

До чого це все? Що це вам дасть і принесе? Спокій. Якщо ви точно і чесно можете відповісти на ці питання, значить, випадковість «втрати» грошей мінімізується і з’являється впевненість у фінансовому благополуччі. Скориставшись цими двома прийомами з урахуванням рівня ваших доходів, дозволить поступово виробити в собі вміння повноцінно розпоряджатися грошима. При цьому постарайтеся вивчити і деякі правила примноження капіталу, якими користуються бізнесмени. На перший погляд, вони прості, але вимагають до себе уважного ставлення.

Отже,

1) Шукайте способи скорочення витрат.
2) Думайте про те, як не тільки збільшити доходи, а зробити їх постійними.
3) Слідкуйте за тим, куди люди вкладають гроші і яку віддачу від цього отримують.
4) Пам’ятайте «золоте» правило бізнесу: якщо додаткові доходи покривають витрати, основний дохід необхідно зберігати у внесках.
5) Вкладатися найкраще в ту область, яку ви можете хоча б частково контролювати.
6) Краще сьогодні без чогось обійтися, ніж завтра шкодувати про неможливість дозволити собі зайве.
7) Наявність грошей не гарантує успіху в бізнесі, якщо ви не будете розуміти того, у що вклали кошти.

Тому все це: і вміння розпоряджатися грошима, і здатність їх заробляти, і знання основних правил примноження капіталу, допоможе вам забезпечити достаток собі й своїй родині. Успіхів!

Facebook Comments