Як стати фрілансером

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Як відомо, деякі фрілансери отримують в роботу тільки низькооплачувані замовлення, витрачаючи на пошук клієнтів багато часу, а інші мають стабільний щомісячний дохід і велику клієнтську базу.

Як стати фрілансером

Ці поради допоможуть вам стати успішним фрілансером:

1. Плануйте свою роботу

Розділіть свої завдання і плани на день на наступні категорії: творчість, спільна робота і відпочинок. Творчість – це час, на яке припадає пік вашої розумової активності. Вона включає в себе створення чогось нового, прийняття рішень, роздуми про поточні справи і планування. Наступна категорія – спільна робота, для якої так само необхідно виділити час. Це час для взаємодії з іншими людьми, зустрічей, телефонних дзвінків, спілкування з клієнтами. І останнє – відпочинок. Йому теж важливо знайти час, щоб відновити свої сили.

2. Не складайте список справ

Використовуйте календар, щоб відзначати завдання, замість складання списків. Справа в тому, що завдання будуть тільки накопичуватися без чіткого позначення дедлайну. До того ж, ведення календаря дозволить вам визначаєте термін, до якого завдання повинна бути повністю вирішена.

3. Майте реалістичне уявлення про час

Для виконання конкретного завдання потрібен певний час, і ви повинні мати реалістичне уявлення про те, скільки часу буде потрібно на виконання цього завдання. Щоб переконатися в тому, що ви правильно плануйте свій час, спробуйте відстежити протягом нескольіх тижнів, як довго ви займаєтеся різними справами. Створено за матеріалами сайту epayments.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments