Як в Кайрос ввести біткойн

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

15 листопада Кайрос відкрив можливість ввести біткоіни. Про це вже говорили близько місяця, і ось додали цю важливу функцію. Давайте розберемося докладніше, стаття містить 2 розділа.

1. Як сформувати інвойс

Наприклад, нам потрібно поповнити свій аккаунт на $ 597. Почнемо з кабінету Кайрос, заходимо в розділ для введення грошей в систему money/recharge,

  • вибираємо BTC,
  • читаємо правила і ставимо галочку,
  • вносимо суму 600.
  • Total amount to pay: 0.84232988446044 btc
  • Including commission 1%, 0.8508382671317576 btc
  • Отже, з урахуванням 1% комісії нам потрібно внести в Кайрос 0.8508382671317576 btc (не більше, і не меньше).

yak-sformuvati-invoys

Система нам сформує інвойс, або платжну накладну, для цього тиснемо на синю кнопку Create invoice, отримаємо його в новому вікні. Нам потрібно внести суму: 0.85027723289176 btc, на вказану адресу; також ми отримуємо призначення платежу (Payment purpose).

invoys

Зверніть увагу, що входять платежі обробляються не раніше, ніж на наступний день після надходження грошей на розрахунковий рахунок компанії. Рахунки-фактури, видані в Bitcoin дійсні протягом 1 години. Сума угоди BTC повинна бути точно такою ж, як зазначено в рахунку-фактурі, в іншому випадку це буде неможливо обробити ваш платіж з технічних причин.

Дані для оплати ми маємо, тепер потрібно зі свого біткоіни-гаманця перевести btc (біткоіни), читайте далі …

2. Гаманець біткойн, btc, bitcoin

Існує багато варіантів отримати біткойн-гаманець, пропонують їх біржі криптовалют, та інші сервіси. Розповім про один з кращих – blockchain.

gamanets-bitkoyn-btc-bitcoin

Як ви помітили, є російська мова, а про реєстрацію писати нічого, вона стандартна, і все безкоштовно. Тисніть на вкладку Гаманець і дійте за інструкцією. Для початку достатньо простого он-лайн гаманця, і звичайно є версія для смартфонів.

2.1 Як дізнатися мій номер біткоін-гаманця?

Після реєстрації відкриваємо свій новий гаманець, щоб дізнатися номер, тисніть на кнопку Start.

yak-diznatisya-miy-nomer-bitkoin-gamantsya

І можете просто копіювати його, або сканувати смартфоном.

miy-nomer-bitkoin-gamantsya

Отже, інвойс є, bitcoin-гаманець є, залишилося його поповнити.

2.2 Як поповнити біткойн-гаманець?

Тут варіантів дуже і дуже багато, все залежить від того, де у Вас гроші. Від цього і залежить вибір обмінника. Як дізнатися який вигідніше і надійніше? Обмінники не завжди дають кращий курс, всяке буває. Для того, що б вибрати кращий на даний час, я користуюся моніторингом обмінників bestchange.

yak-popovniti-bitkoin-gamanets

У моніторингу все досить просто, вибираємо спочатку звідки братимемо гроші, потім – куди, тобто bitcoin (біткойн). Система дасть список обмінників, за роботу яких ручається.

Підсумок: після поповнення свого біткоіни-гаманця необхідну суму, залишається всередині свого гаманця перевести біткойни. На наступний день фінвідділ Кайрос обробить платіж, і гроші надійдуть на Ваш рахунок. Оплачувайте пакет, і починайте заробляти.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments