Як ввести гроші в Кайрос з Приват24

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Початок осені супроводжується підвищенням ділової активності, і мені все частіше задають питання: як ввести гроші в Кайрос? За майже рік моєї співпраці з цією команії багато разів змінювалися варіанти введення грошей. Багато моїх партнерів з України, а приватбанк один з найпопулярніших у нас банків. Тому назріла ця стаття.

Я пропоную для введення грошей використовувати варіант міжнарод перекладу SWIFT, це дуже надійно. Головне правильно оформити операцію. Для цього перекладу нам потрібні реквізити банку, який прийме платіж. Потім зробити операцію переказу грошей.

КРОК 1. Отримуємо реквізити

Відкриваємо особистий кабінет Кайрос в розділі Recharge. Для нашого випадку вибираємо вкладку SWIFT / SEPA Direct Transfer.

Як ввести гроші в Кайрос з Приват24

  1. Читаємо і ставимо галочку в червоному вікні, навпроти напису “I have read and accept the Agreement on the Procedure of Payment”.
  2. Вибираємо країну Україна, в випадаючому вікні “Location of your bank”.
  3. У вікні “Amount, $” вносимо потрібну суму, наприклад $ 600 (доларів) на пакет “Срібло”.
  4. Зверніть увагу на комісію 1% платіжної системи SWIFT. Система відразу вважає скільки нам платити в EUR (євро) Total amount to pay: 543.24 EUR + 1%, 548.69 EUR – це остаточна сума оплати. Якщо ви будете оплачувати із гривневою картою, буде ще конвертація в EUR (євро), за курсом НБУ на момент оплати. Загальна сума буде: 548.69 EUR + комісія банку + конвертація в гривню.
  5. Тиснемо “Create invoice” і в новому вікні отримуємо потрібні нам реквізити.

Є відмінний варіант – роздрукуйте і сходіть в (будь-який) банк. За вас в банку правильно введуть всі реквізити, і оплата буде проведена за пару днів.

КРОК 2. Оплачуємо в Приват24

А тим, кому немає бажання бігати по банках, ось інструкція оплати. Відкриваємо особистий кабінет Приват24.

  • Усі послуги
  • Платежі
  • SWIFT – Платежі
  • Новий (тисніть) і дотримуйтесь подальшої інструкції.

Дивіться покрокове відео

23-11-2016: Оновлено! Як доказ хочу привести приклад публікації з нашого скайп-чату:

Знаю, всіх цікавлять виплати, але я про зарахування коштів в кабінет, для проплати пакета. Вчора в приватбанку проплатила о 10.00 сьогодні 11.15 – гроші в кабінеті. Все робила по Вашій інструкції: з кабінету видрукувала, принесла в банк, відкрила євро рахунок і ще був дзвінок з банку. Спитали: “Платіж за програмне забезпечення?” і після дзвінка була знята комісія за перевід коштів. Переводила 700$, комісія 400грн.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments