Як ввести SWIFT реквізити з приват24

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Отже, в кабінеті Кайрос з’явилася можливість для виведення на карту Приватбанку, цього партнери чекали вже давно. Не всі знають, як правильно внести реквізити і де їх взяти. Ось покрокова стаття, нижче є відео.

22-12-2016 Оновлено! (Віктор) інформація підтверджена з декількох джерел: робимо переказ в ЄВРО і на карту ЄВРО.

І ще: я показую як буду сам заповнювати, це не зразок для всіх; ви можете заповнювати на свій розсуд, а я буду заповнювати так, як в цій статті

КРОК 1. Отримуємо карту ЄВРО (безкоштовно і кілька хвилин)

Звичайно, мова йде про віртуальній карті, з якої легко можна виводити на будь-яку карту, оплачувати з неї. Не буду робити нове відео, як створити доларову або ЄВРО карту, тут все покроково (починайте дивитися з 2-ї хвилини)

Карту отримали, знаємо реквізити самої карти, давайте отримаємо SWIFT реквізити для виведення з Кайрос.

КРОК 2. Отримаємо SWIFT реквізити

Заходимо в розділ “Усі послуги” – “Інфо” – “Мої реквiзіті” – вибирайте ЄВРО карту і тисніть “Отріматі реквізити”. Оставльте сторінку відкритою, і в сусідньому вікні відкрийте кабінет Кайрос

КРОК 3. Вносимо SWIFT реквізити з Приват24 в кабінет Кайрос

Все готово, вносимо правильно реквізити, і 25 числа можемо робити запит на виведення грошей БЕЗПОСЕРЕДНЬО на карту Приватбанку. Тисніть на картинку, вона відкриється в новому вікні на весь екран.

Як ввести SWIFT реквізити з Приват24

Офіційна інструкція Кайрос

  1. Проверьте корректность имени владельца аккаунта в поле Account holder name
  2. Введите адрес проживания в поле Account holder address в три строки: 1. Название улицы, номер дома, номер квартиры; 2. Название региона/района; 3. Название города, почтовый индекс (смотрите скрин ниже)
  3. Выберите страну проживания Account holder country
  4. Потом по очереди заполните поля с названием вашего банка Bank name, адресом банка Bank address, номером вашего банковского счета в международном формате IBAN (для вашего региона) и SWIFT кодом банка
  5. Выберите сумму для вывода из предложенного списка и получите код подтверждения заявки

Спочатку ставимо галочку, розподіляємо інформацію Account holder address на 3 ряди, і додаємо свій поштовий код (ви його в кабінеті вже вказали)

розподіляємо інформацію Account holder address на 3 ряди

Ось офіційна інформація з Приват24

Важливо! Рекомендації щодо надання правильних реквізитів для зарахування SWIFT-переказів.

Якщо Вам необхідно в строк отримати SWIFT-переказ в іноземній валюті, просимо звернути увагу на такі вимоги:

  1. Переказ може здійснюватися за операціями неторгового характеру та не поширюється на перекази, пов’язані з інвестиційною та підприємницькою діяльністю. У зв’язку з чим для Вашої зручності просимо не зазначати в призначенні платежу посилання на інвойси/контракти.
  2. Для оперативного зарахування переказу наполегливо рекомендуємо узгоджувати з відправником валюту переказу – вона повинна збігатися з валютою Вашої картки. У разі якщо Ви не маєте картки в тій валюті, у якій бажаєте отримати переказ, бажано, щоб його було відправлено в доларах США (USD) або євро (EUR).

Зверніть увагу! Для зарахування переказу, за яким були неправильно зазначено реквізити, може здійснюватися рекламаційне листування між банками, комісія за яке буде стягуватися із суми переказу. У зв’язку з чим просимо звернути особливу увагу на правильність наданих реквізитів для отримання SWIFT-платежів. Переконайтеся, що Ви правильно повідомили одержувачеві персональні дані! ПриватБанк рекомендує Вам дотримуватися таких форм надання реквізитів для отримання переказів в іноземній валюті на Ваш рахунок:

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Відео: Як ввести SWIFT реквізити з приват24

У нашому чаті весь день суперечка: чи потрібно вказати банк-респондент чи ні, ось відповідь служби підтримки Приватбанку:

відповідь служби підтримки Приватбанку

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments