Як здійснити безпечний онлайн-платіж

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Щодня в усьому світі відбуваються мільйони онлайн-операцій, і фінансові операції в інтернеті можуть здатися безпечними, але це не зовсім так. Для багатьох людей відмовитися від використання грошей онлайн неможливо, так як це швидко, легко, зручно і доступно в будь-якій точці Землі. Далі ми розглянемо декілька порад, які допоможуть вам убезпечити свої кошти при отриманні або відправці онлайн-платежів.

Як здійснити безпечний онлайн-платіж

Захистіть комп’ютер

В першу чергу ви повинні переконатися, що ваш пристрій, за допомогою якого ви будете здійснювати онлайн-платежі, надійно захищений. Для цього потрібно оновити операційну систему і антивірусну програму до останньої версії. Ви можете включити автоматичне оновлення, щоб спростити завдання. Також не буде зайвим оновити браузер, за допомогою якого ви збираєтеся проводити онлайн-платежі.

Забезпечити надійний захист своїм устроєм необхідно з наступних причин: існують банківські трояни (віруси), які викрадають паролі для доступу до платіжних і банківських сервісів. З цього важливо використовувати тільки ліцензовані антивірусні програми, які гарантують захист від шкідливого ПЗ.

Важливо: використовуйте для проведення онлайн-угод тільки приватний пристрій, яким крім вас ніхто не користується.

Використовуйте надійні сервіси

Дуже важливо переконатися в безпеці сайтів, за допомогою яких ви проводите онлайн-платежі. Звичайно, не варто турбуватися про безпеку таких великих систем, як WebMoney або ePayments, але в інтернеті існують сотні інших систем, які варто перевірити перед використанням.

В першу чергу варто звернути увагу на адресу сайту, він повинен починатися з захищеного протоколу HTTPS. Платіжна система з такою адресою використовує зашифрований канал для передачі даних.

Переконайтеся в наявності двофакторної аутентифікації при вході в особистий кабінет. Звичайно, це ускладнює вхід в особистий кабінет, але за то гарантує безпеку коштів і особистих даних.

Також платіжна система повинна користуватися інструментами для захисту грошових коштів від кібершахраїв. Наприклад, технологія безпечного шифрування даних SS, фрод-моніторинг, який захищає систему від спроб шахрайства, і платіжний пароль, який необхідно вводити для підтвердження будь-яких фінансових транзакцій.

Будьте обережні

  • Не ставте фото своєї банківської картки в соціальних мережах;
  • Чи не повідомляйте інформацію про своїх облікових даних третім особам;
  • Змінюйте паролі від свого облікового запису;
  • Якщо у вас постійний IP-адреса, встановіть обмеження на вхід в особистий кабінет по IP-адресою, така функція є в ePayments, в розділі “Налаштування”.
    Створено за матеріалами сайту epayments.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments