Зняття готівки з карти ePaiments

Привіт на новинах Кайрос,

Карта в мене вже є, покупки в магазині робив. Почитайте мої враження:

ePaiments

Пропоную порахувати проценти комісіі, щоб розуміти яку суму вигідніше знімати в банкоматі. Для цього нам потрібна сторінка кабінету з тарифами. 

Зняття готівки з карти ePaiments

Оплата в магазині

В магазинах України ми платимо 2.6% за конвертацію долара в гривну, яка прив’язана до офіційного курсу НБУ (національний банк України). Ці опереціі непомітні для нас, всі зняття в автоматичному режимі.

Наприклад 10 доларів = 250 грн, і знімається (2.6%) 6,5 грн коміссіі. В магазині за кородном в доларах не сплачуємо комісіі взагалі.

Зняття готівки

Зняття за кордоном долара

Банкомат зніме $ 2.60 при будь-якій операції зняття і будь-якої суми в доларах.

Зняття за кордоном евро

Банкомат зніме $ 2.60 при будь-якій операції зняття і будь-якої суми. А коли знімаємо ЕВРО, то стягується додаткова комісія в розмірі +2.6% (за конвертацію долара в евро).

Для цього краще мати карту в ЕВРО. Таріф дуже схожий, і замовлення першої картки безкоштовно ( а доларова коштує $ 35). Висновок: якщо потрібно зняття ЕВРО дешевше замовити карту і на сплачувати додаткову комісію.

Зняття в Україні грив

$ 2.60 при будь-якій операції зняття і будь-якої суми. При здійсненні операції у валюті, відмінній від валюти карти, стягується додаткова комісія в розмірі +2.6% (за конвертацію долара в гривну). Дана комісія базується на індикативному курсі MasterCard, встановленим на день, тобто офіційний курс НБУ.

Приклад для курсу 25 грн за 1 доллар

 • 100 долл=2500 грн – 2,6 долл + 2,6%=65+65=130 грн.
  • Сумарний відсоток: близько 5 %.
 • 200 долл=5000 грн – 2,6 долл + 2,6%=65+130=195 грн.
  • Сумарний відсоток: близько 4 %.
 • 400 долл=10 0000 грн – 2,6 долл + 2,6%=65+265=330 грн.
  • Сумарний відсоток: 3,3 %.

Висновок напрошується сам по собі, 3-5% ми платимо за зняття грошей в банкоматі, чим більше разова сумма зняття – тим меньше відсоток.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments

2 Replies to “Зняття готівки з карти ePaiments”

 1. Найкраще вивести долари з Епейментс на свою валютну картку (припустимо) Кредобанку! До речі Кредобанк зараз ПЕРШИЙ за рейтингом! надійності!!!!! Втрати від 35 до 85 $ залежно від суми!!!! Тому : чим більший пакет,тим більші зняття,відповідно: великі суми!

  1. Дякую за пораду. Але, на скількі мені відомо, перевести на карту зараз немає можливості (і доларову теж) Спочатку треба її прив’язяти до акаунту Епайментс (а зараз послуга не працює). Є варіант на рахунок по SWIFT переказу. Якщо Кредобанк до карти прив’язує рахунок – тоді все вийде. Іще, зараз обмеження, в сутки – не більше 15 000 грн(((