Чому Кайрос платний?

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Принцип роботи

Хто не знайомий з принципом роботи Кайрос, коротко: компанії платить клієнт за безпечне спілкування в інтернеті, компанія ділиться прибутком з партнерами, які зі своїми ПК допомагають їй заробляти. Ця програма коштує від 125 до 2777 доларів в рік. За її використання ми отримуємо 250% річних. Наприклад, пакет 600 доларів дає заробити чистими 900 доларів в рік.

Чому Кайрос платний
Далі будуть виключно роздуми автора понад 100 статей і декількох десятків відео на цю тему (Віктор Томілін). Цифри теж вигадані, з якими не обов’язково погоджуватися.

Приклад безкоштовної програми

Припустимо такий варіант: можна взяти і встановити програму Кайрос безкоштовно. Тобто, відразу після реєстрації можна встановити програму, і заробляти 5 доларів за 10 годин роботи вашого комп’ютера.
Уявили? Тепер давайте подумаємо, як це все буде працювати. Поставимо себе на місце керівництва Кайрос.

Розробка

Кайрос розробляє програму безкоштовно; тобто, робота програмістів від 50 до 100 тисяч доларів. Взяли кредит, створили програму.

– $ 50 000

Обслуговування

Щоб працювала програма потрібні: сервера, електроенергія, інженери, обслуговуючий персонал і багато іншого. Візьмемо по мінімуму 10 000 доларів на місяць. Взяли ще кредит,

– $ 60 000,  програма працює…

Партнер

Для реалізації роботи програми потрібно, наприклад, для початку 1 000 комп’ютерів, власники яких погодяться поставити у себе цю програму. Говорити їм, що ви спочатку поставте, а потім будете заробляти немає сенсу, потрібно відразу платити: 1000 * 5 = 5 000 доларів в день.

– $ 150 000

ЯК ЗНАЙТИ ЦИХ ЛЮДЕЙ?

Заплатити за рекламу 150 доларів в день. Добре, взяли ще кредит.

– $ 5 000

Отже, пройшов 1 місяць, витрачено – $ 215 000, але все готово.

Шукаємо Клієнта

Той, хто буде наповнювати бюджет компанії. Ви приходите на зустріч, і кажете: у нас є програма, є для її роботи все, включаючи комп’ютери партнерів – починайте нам платити. Припустимо ідеальний варіант: клієнт почав платити компанії гроші за послуги з безпечного зберігання інформації.

Прибуток компанії

Відмінно, компанія почала заробляти. Заробіток піде на оплату партнерам і обслуговування, почнемо платити за кредит.

Надійність

А партнери грошей не платили, і можуть включати свої ПК, а можуть і не включати: “включу завтра, або через тиждень” – нема мотивації. Кайрос на це ні як не може впливати, в результаті це може позначиться на клієнті …

Відео

підсумок

А ось що відбувається насправді:

  • Кайрос за свої гроші розробив програму, обслуговує її, і все …
  • Використовуючи принцип мережевого маркетингу, компанія економить на рекламі. Партнери самі збільшують число нових партнерів. Мотивація партнерської програми відмінна.
  • Надійність: наші вкладені гроші гарантують щоденне включення комп’ютерів партнерів. Потрібно спочатку повернути своє, ну і заробити чисті гроші. Мотивація вже присутня.

Бажаєте щось додати? Будь ласка, використовуйте коментарі до статті.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments