Кайрос почав виплачувати

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Виплати почалися 16 березня 2017 року, у цього процесу є багато доказів. Перше – скріни виплат, їх багато (нижче в статті). Друге: президент компанії Мішель Вієра написав про це на своїй фейсбук-сторінці. Так, поки суми не великі, але процес почався – це головне!

Кайрос почав виплачувати

250 виплат в перший день, але не так вже й багато активованих карт, більше карт в процесі оплат і відправки. Швидше за все цей процес виплат буде в ручному режимі, і буде залежати від кількості активованих карт, число яких буде рости з кожним днем.

Ось що написав Мішель на своїй фейсбук-сторінці

Дорогі друзі, з міркувань конфіденційності та банківської справи, особисто я не міг опублікувати на своїй фейсбук-сторінці платежі, які почалися сьогодні тільки з одним невеликим запізненням через технічні причини і безпеки!

Тепер ми збираємося кожен день продовжувати виплати тим, у кого є карта шонпей, schonpay! Ще раз, то, що ми говоримо, ми робимо, і сьогодні було зроблено більше 250 платежів і почалася нова система платежів!

Я поділяю цей прес-реліз груп кайрос, які публікують фотографії доказів платежів, і я дякую їм за їхню роботу і їх підтримку. Компанія продовжує фантастичну реструктуризацію для майбутнього всіх нас, цілей і проектів, які ми встановили!

Я хотів би скористатися цим повідомленням, щоб нагадати вам, що тільки ті, у кого є карта schonpay, будуть платити, тому що тільки ця система працює безпечно і повністю виключає будь-яку спробу шахрайства в майбутньому Спасибі всім, і ми будемо продовжувати нашу роботу з професіоналізмом і чесністю.

Сріншоти виплат Кайрос 16-03-2017

Сріншоти виплат Кайрос 16-03-2017

Сріншоти виплат Кайрос 16-03-2017

Сріншоти виплат Кайрос 16-03-2017

Ще хочу показати відгук Олексія Кедо

відгук Олексія Кедо

Компанія, яка на 6 місяців ввела всіх в стан анабіозу, сьогодні почала виплати на свої карти Visa, які кілька тижнів тому почала доставляти партнерам.

Хочу подякувати Kairos Technologies за піднесений мені і моїй команді урок. Він дуже цінний. За ці 6 місяців кожен з нас проявив своє справжнє обличчя і сьогодні я точно знаю з ким можу впевнено йти, а з ким ні.

Підсумок

Кайрос почав робити виплати, компанія робить те, що обіцяє на своїй офіційній сторінці. Всім вдалих заробітків!


Як стати партнером Кайрос (інфо-спонсор Віктор Томілін)

Як стати партнером Кайрос (інфо-спонсор Віктор Томілін)

Ви можете вибрати інфо-спонсором автора цього блогу. Віктор Томілін – автор декількох сотень статей, і десятків відео на тему Кайрос. Наші партнери отримують вхід в закритий розділ форуму і отримують особисту інфо-допомогу.

Що б дізнатися більше – тисніть «Як стати партнером Кайрос»


Facebook Comments