Кайрос – це піраміда?

Привіт на новинах Кайрос,

Розібравшись з поняттям піраміди в минулій статті, пропоную поговорити про Кайрос. «ТОП-10 финансовых пирамид, обокравших Украину» від сервісу finance.bigmir.net. Ще пропоную подивитись список російських пірамід від комітету «пострадавших дольщиков».

Чи є там Кайрос? Подивіться самі. Ні, і бути не може.
Фінансова піраміда має один вид прибутку – гроші нових клієнтів. А як же Кайрос?

Кайрос - це піраміда?

Джерела прибутку Кайос

  • Послуги з безпечного спілкуванню в інтернеті. Своя програма приносить чистий прибуток близько 500%. Витрати йдуть тільки на її обслуговування. Це головне джерело прибутку компанії, зауважу: не гроші нових партнерів.
  • Продаж фізичних продуктів для безпечного зв’язку: телефон, роутер, флешка.
  • Гоночна команда Ле-манш (як формула-1) Кайрос зайняла 1-е місце в 2015 році. Уявіть, які там гроші з реклами.
  • Гроші нових партнерів йдуть, в основному, на обслуговування програм і маркетингові цілі.

Як бачите, компанія має кілька напрямків поповнення свого фінансового балланса, і гроші нових партнерів далеко не головні.
Компанія зареєстрована у Великобританії в 2014 році, тут показаний фінінсовий звіт компанії Кайрос за 2015 , який знаходиться в британському реєстрі підприємств. Звертаю вашу увагу на баллансі компанії: 60 млн. євро.

Відео математичних доказів, що Кайрос НЕ піраміда


Дякуємо за розрахунки Геннадію Чоловенко.

Підсумок

Тим, хто бачить компанію Кайрос як джерело заробітку і вдалу інвестицію – читайте далі мій блог. Тут розглянемо питання налаштування програми, введення і виведення грошей, і звичайно новинки Кайрос.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments

4 Replies to “Кайрос – це піраміда?”

  1. Ось список фінансових пірамід за 2015, від сайту besuccess.ru. Чи є там Кайрос? Подивіться самі. Ні, і бути не може.
    Питання полягає в тому * чому ви наводите приклад сайту besuccess.ru , якщо на ньому статті про те що кайрос піраміда , лохотрон і тд

    1. До списку пірамід Кайрос не потрапив. Я детально цей сайт не розглядав, так є статті про лохотрон. Дякую Taras, розгляну другі приклади. Якщо у Вас є варіанти сайту – розгляну першочергово.