Michel Vieira, вебінар-12-04-2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Президент компанії Мішель Вієра, Michel Vieira

Michel Vieira, вебинар-12-04-2017

Деякі думають, що я обманюю вас про стан свого здоров’я, але з таким не жартують. Ви пишете заяви в поліцію, особисто жодної прибутку ви не отримаєте, тільки створите нові проблемми для компанії і відстрочите процес виплат іншим партнерам. Не потрібно погрожувати мені і моїй родині, цим ви не вирішите питання виплат.

Наша компанія буде працювати в рамках закону, мені 47 років, все моє життя я займався чесним бізнесом, і все так залишиться. Я продовжую боротися, і буду йти до переможного кінця. Моя головна мета – врятувати і повернути ваші гроші. Хочете вірте, хочете ні – але для мене ви члени сім’ї. Всі чесні партнери отримають свої гроші.

Як президент компанії я накладаю вето на рішення акціонерів від 02-04-2017. Не буде жодного обнулення, гроші отримаємо повністю. Я врахував минулі помилки, підібрав команду професіоналів (відео нижче).

Компанія Зорг, Zorg Biogas

Сьогодні у нас один шлях повернути наші гроші в рамках закону. У нас з’явився неймовірний шанс з компанією Зорг, Zorg Biogas (Швейцарія), яка становитися нашим основним партнером. Ми не можемо назвати точну дату, але все партнери отримають легально акції біо-газової компанії, які ми зможемо перевести в готівку, і отримати свої гроші протягом 3-4 місяців.

Шонпей, schonpay

З нею не буде місця для махінацій, так як Шонпей нам надає безопастний сервіс. Надалі ніхто не зможе вплинути на процес виплат, все буде працювати в автоматичному режимі. Тільки ви будете вирішувати, що робити зі своїми грошима.

Чому велика ціна карти Шонпей? Це ціна не просто на карту, це пакет послуг від сервісу, який нам надає компанія, система безпеки буде працювати тільки на нашу компанію. Можливо ціна буде нижче, але це буде тільки при великому обсязі; в цьому році буде така ціна. Можливо буде повернута акція повернення 50 євро на кілька місяців, але це не гарантія.

Чи буде виплата в цьому місяці? Ми можемо зробити вибірково, але це не буде чесно по відношенню до решти. Я спробую домовиться, що б ті, у кого карти – отримали по 200-300 доларів. Але пріоритет – повернення всіх грошей через купони компанії Зорг.

Мішель

Я обіцяю і гарантую на 100%, що поверну вам гроші. Але всім потрібно буде придбати карту Шонпей; варіант покупки карти внутрішніх грошима не може бути реалізований найближчим часом. При наявності карти Шонпей, в недалекому майбутньому, ви зможете отримувати свої гроші КОЖЕН день! Якщо ви привели нового клієнта в Зорг або в Кайрос, бонус буде нарахований моментально на ваш рахунок.

Рестарт компанії

Планет бізнес менеджмент, Planet Business Management буде працювати в напрямку альтернативної енергетики і IT технологій. Сервіс Шонпей контролюватиме наші фінанси.

Через тиждень будуть підписані заключні договори з новим керівництвом компанії. 25 числа будуть збори: компанія Зорг, Шонпей і менеджмент Planet Business Management. І компанія зробить рестарт. У вас буде доступ до всієї документації.

Після цього у вас буде 2 можливості заробляти: Зорг + Кайрос.

  1. Ви станете акціонерами біо-газових електростанцій, які ми будемо будувати. Всі партнери будуть валідними, і всі гроші з кабінетів будуть трансформовані в купони компанії Зорг. Купони можна буде перевести в готівку протягом 3-4 місяців в гроші, або залишити, заробляючи відсотки.
  2. IT технологія залишається, і все буде працювати в такому ж режимі. Всі пакети продовжують працювати так само, ні чого не зміниться.

Після рестарту компанії буде більше офіційних новин, щотижня будуть вебінари.

відео: Мішель Вієра, вебінар-12-04-2017

Кривой Рог

Уже скоро будет работать новая био-станция в Украине, город Кривой Рог!

Привет Кривбасс! Хоть я сейчас и живу в Ужгороде, но много хорошего у меня было в Кривом Роге, там живут наши родственники, друзья, кумовья, крестницы и крестники. Удачи моему любимому городу! Виктор Томилин.


Як стати партнером Кайрос (інфо-спонсор Віктор Томілін)

Як стати партнером Кайрос (інфо-спонсор Віктор Томілін)

Ви можете вибрати інфо-спонсором автора цього блогу. Віктор Томілін – автор декількох сотень статей, і десятків відео на тему Кайрос. Наші партнери отримують вхід в закритий розділ форуму і отримують особисту інфо-допомогу.

Що б дізнатися більше – тисніть «Як стати партнером Кайрос»


 

Facebook Comments