Мішель Вієра, вебінар-26-04-2017

Привіт на блозі новин Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Президент компанії Мішель Вієра

Мішель Вієра, вебінар-26-04-2017

Як я вже говорив на минулому вебінарі, умови в Кайрос не змінюються.

Я не зміг вийти в ефір 25 числа, як обіцяв, через те, що не вся документація була готова. Можу сказати точно, що 26 квітня почалося будівництво нашої біогазової установки в Словаччині.

Ми робимо все, щоб до 7 травня всі документи були готові і підписані. Вся інформація буде на офіційному сайті компанії, і все буде зрозуміло і прозоро.

Протягом наступних 3-х днів ми проведемо зустріч з усіма нашими партнерами; ми робимо все можливе, щоб всі рішення були прийняті і все втілилося в життя. Прошу всіх вас набратися терпіння і зберігати спокій, компанія робить все, щоб досягти своїх нових поставлених цілей.

Ми обіцяємо зробити виплати, будь ласка залишайтеся з нами, все буде добре, ми все для цього робимо. Турецькі партнери вже тут, скоро на зустріч приїдуть з Німеччини, України; налаштуйтеся на позитив і ми розраховуємо на вашу підтримку.

Тому на наступного тижня я обіцяю знову вийти в ефір, і разом з партнерами ми розповімо про виконану роботу. У нас є 2 шляхи: Кайрос і біогаз. Всі мої обіцянки втіляться в життя, і ні хто їх вас не втратить свої гроші в нашій системі. Дякую всім, нехай Бог нас береже. Побачимося наступного тижня.

За матеріалами фейсбук-сторінки Мішеля Вієри

Відео, Мішель Вієра, вебінар-26-04-2017

Facebook Comments