Мішель Вієра, виступ-19-11-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Пропонуємо вам почитати текст виступу, який провів президент компанії KairosPlanet — Мішель Вієра, 19-11-2016.

mishel-viyera-vistup-19-11-2016

Текст виступу

Здрастуйте, дорогі лідери проекту і партнери великої родини Кайрос. Нам зараз доводиться переживати зовсім не прості часи. Наша компанія зіткнулася з різними варіантами шахрайства, жертвами якого виявилося більшість нас.

Що нового

Незважаючи на тривалі труднощі (кілька місяців), ми активно працюємо над поліпшенням роботи всіх, без винятку служб компанії.

  • Днями почало працювати новий підрозділ служби підтримки;
  • Повністю оновлено склад фінансового департаменту.
  • Днями був підключений альтернативний метод здійснення оплати гарантійних внесків – Bitcoin, і ми в очікуванні підключення нових механізмів введення грошових коштів.
  • Ми повністю розбудовуємо фінансову частину, яка стане набагато простіше, серйозніше і швидше. В недалекому майбутньому всім партнерам буде запропонована нова банківська карта, у вас також з’являться і інші, нові механізми виведення коштів.
  • Також, в майбутньому відставання у виплатах буде усунуто, щоб дозволити вам в повному спокої продовжувати свою роботу і співпрацю з KairosPlanet.
  • Існує проблема затримки виплат, але виплати вже почали здійснюватися через новий банк, незважаючи на істотні складності і технічні нюанси, процес відновився і розраховуємо, що найближчим часом будуть здійснені виплати за всіма заявками.

Ми визнаємо свою відповідальність за те, що вчасно не проконтролювали попустітельского дії з боку Фінансового департаменту. Але зараз всі дії спрямовані на виявлення шахраїв, щоб в майбутньому убезпечити сумлінних партнерів Кайрос.

Доводимо до вашого відома, що компанія перевела розслідування відносно деяких партнерів з внутрішнього на офіційне русло. Їх справи вже передані до відповідних інстанцій.

Список порушень

Ще раз пропонуємо Вам звернути увагу на такі порушення в системі, щоб не робити їх в майбутньому:

  • Управління персональних акаунтів третіми особами, і за допомогою спеціального програмного забезпечення, наприклад сервер хостингу.
  • Створення персональних акаунтів на підроблені документи і використання для облікових записів чужих номерів телефону (незаконне використання чужих персональних даних класифікується правоохоронними органами як терористична діяльність).
  • Проведення великої кількості транзакцій, з використанням опції Transfer to partner, для переведення в готівку грошей.
  • Спроба відкликання перерахованих в якості гарантійного внеску на користь компанії коштів до, і після закінчення 14-ти денного періоду повернення, без надсилання відповідного попереднього запиту.

Ремарка автора блогу: скажете, так ми цього і не робили. Чудово, скоро все налагодиться, і ми продовжимо спокійно заробляти в Кайрос.

Правила проведення платежів на користь компанії

Необхідно здійснювати гарантійні внески тільки методами, доступними в персональному кабінеті, і виключно за створеним особисто кожним учасником інвойсам. При проведенні платежів чітко вказуйте деталі платежу з інвойсу. Платежі з некоректними реквізитами або не будуть оброблятися, або будуть оброблятися з великою затримкою і зі зняттям додаткової комісії.

Хто сказав, що Кайрос піраміда? Є такі?

Будь-які учасники та партнери, які будуть заявляти, що KairosPlanet є пірамідою і шахрайською схемою, будуть негайно виключені з компанії.

Ремарка автора блогу: президент компанії дав нам козир в руки. Наведу приклад свого блогу: залишає хтось коментар “кайрос піраміда” (залишити коммент може тільки відвідувач який залишить емайл) і якщо цей емайл збігається з його Емайл в Кайрос – цей “хтось” дуже ризикує. Наш блог відкритий для всіх, і для служби безпеки Кайрос в тому числі.

Справжня піраміда, або подібна шахрайська схема існує до 12 місяців. KairosPlanet на сьогодні існує вже 3-й рік, компанія завжди виконувала свої зобов’язання і намагається їх виконувати на сьогоднішній день, поважала і продовжує поважати своїх учасників.

Участнікаі, які не поважають нашу працю і наш розвиток, критикують те, що вони не розуміють, створюють нам погану рекламу – їм нема чого робити поруч з нами.

Щодо акаунтів в соціальних мережах, що належать мені і іншим офіційним особам компанії (Facebook, Twitter та ін.), Починаючи з сьогоднішнього дня ми більше не будемо відповідати на питання, пов’язані з компанією KairosPlanet, що містять провокації, погрози та образи, а всі учасники, які будуть направляти подібні повідомлення, будуть заблоковані.

Перспективи розвитку компанії

На завершення, і для запевнення всіх наших чесних учасників KairosPlanet в тому, що кожен день компанія розвивається. Я дуже хочу переконати вас в тому, що, незважаючи на всі наші труднощі, які притаманні звичайній серйозної компанії, перед нами лежить абсолютно певне майбутнє, що у нас анітрохи не мають наміру зупинити нашу діяльність.

Ми продовжимо працювати з тим же настроєм і бажанням створювати краще майбутнє для всіх нас, поважаючи людей і дотримуючись закон. Я сподіваюся, що дане офіційне комюніке переконає всіх чесних людей нашої компанії, що бажають відкрити перед собою велике сучасне і велике майбутнє разом з нами, що з цього дня всі ваші сумніви будуть остаточно забуті.

Ми постараємося поліпшити комунікацію з лідерами і налагодити ефективний зворотний зв’язок, оперативно повідомляти про новини компанії.

Бажаю всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, багато щастя і до швидкої зустрічі. І не забувайте – як я завжди кажу вам: «Ваш успіх – це наш успіх, успіх компанії KairosPlanet – це наша спільна справа, і наш загальний успіх. Дякую за увагу!

Видео

Ремарка автора блогу: ця офіційназаява дуже вчасно, лідери лідерами, але виступ президента компанії дуже важливо. На багато питань ми отримали відповіді, спасибі Мішель.

Фейсбук-сторінка Michel Vieira (Мішель Вієра), президента компанії KairosPlanet

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments