Місія та стратегія компанії KAIROS

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Місія Кайрос

Міжнародна компанія KAIROS Technologies Limited заснована у Великобританії в 2014 році і займається розробкою високоякісних рішень на основі технологій мережевих обчислень. За допомогою розширеної реферальной маркетингової програми KAIROS займається розповсюдженням своїх розробок по всьому світу.

Місія Кайрос

Створення глобальної розподіленої обчислювальної системи KairosPlanet є метою проекту KAIROS. Ця компанія розраховує на те, що в майбутньому кожен другий комп’ютер в світі буде частиною їх розподіленої обчислювальної системи.

Глобальна розподілена обчислювальна система KairosPlanet має обчислювальну потужність, яка використовується для вирішення масштабних обчислювальних задач корпоративних клієнтів компанії KAIROS. У ці завдання входить зберігання, аналіз і обробка даних в області економічного прогнозування. Така система допоможе для досліджень в різних сферах діяльності і для розробки нових продуктів.

Вже сьогодні в мережі KairosPlanet бере участь близько 60 000 учасників.

Стратегія розвитку Кайрос

2014-2016 рік

Планується використовувати розподілену мережу в якості сховища інформації. Також буде проводитися тестування технології і доказ концепції. Підтримка роботи системи і побудова мережі буде здійснюватися за рахунок власних серверних ресурсів.

Стратегія розвитку Кайрос

2016-2017 рік

Тепер розподілена мережа буде використовуватися для роботи обчислювальної системи. За рахунок залучення 250 000 нових учасників буде проводитися нарощування потужності мережі. В якості стимулу для подальшого зростання і розвитку мережі планується запуск масштабної мотиваційної та освітньої програми.

2017-2019 рік

На цей період заплановано глобалізація і децентралізації системи. Мережа перейде в автономний режим. Для вирішення завдань корпоративних клієнтів, а також для роботи продуктів і сервісів компанії буде здійснюватися повноцінне використання обчислювальних ресурсів розподіленої системи KairosPlanet.

З 2019 року

Далі планується продовжувати повномасштабне використання обчислювальної Системи KairosPlanet. Створено за матеріалами сайту kairosplanet

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments