Нова угода Kairos

Привіт на новинах Кайрос,

28-29 серпня 2015 року в Дубаї проходила друга міжнародна конференція з обчислювальної техніки та інженерії CSEN-2015. Організаторами цього престижного міжнародного заходу в світі IT виступив уряд Об’єднаних Арабських Еміратів.

нова угода Кайрос

Мета конференціі

Метою конференції CSEN-2 015 на цей раз стало надання форуму для дослідників з наукових кіл, та фахівців від промисловості по впровадженню наукових розробок, для виявлення нових точок дотику у сфері інтернет-технологій, отримання даних в області обчислювальної техніки, а також обміну досвідом та думками.
Тематика конференції включала 31 позицію, зокрема: e-commerce, цифровий сигнал і обробка зображень, системи обробки баз даних, вилучення даних, операційні системи, передача даних та цифрові мережі.

На запрошення організаторів CSEN-2015 в роботі конференції взяв участь член наглядової ради Kairos – Дейвід Маккіммерлі. У своєму виступі Дейвід детально ознайомив учасників з останніми модифікаціями програм KairosMail і KairosSurf, які лягли в основу базового ПЗ однією з останніх розробок – KairosPhone.

Угода

Досягнуто домовленості про співпрацю Kairos Technologies з IT компанією FinMarkDigital.Scty з розвитку проекту AntiDDoS в рамках розширеної програми щодо посилення заходів захисту DNS проти ексфільтраціі даних фішингу та експлойтів в корпоративних, приватних і урядових мережах.

Після завершення конференції 29 серпня від імені Кайрос був організований фуршет для ділових партнерів Kairos Technologies і ряду європейських і азіатських IT розроблювачів, що приймали участь у роботі конференції та ділових переговорах з Кайрос.

За заявою Дейвіда Маккіммерлі наприкінці заходу всім стало відомо, що телефони з прошивками від Kairos з’являться у продажу найближчим часом.

Наступна конференція CSEN-2016 за розрахунками організаторів події повинна зібрати ще більше людей, яким цікава обчислювальна техніка та інженерія. Дата наступної події буде оголошена організаторами в перебігу декількох місяців, і буде доступна на офіційному сайті події: csen2015.org.  Новина взята з сайту internetua.com

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments