Новини нашого скайп-чату 12-04-2018

Привіт, на зв’язку Віктор Томілін

Сторінка Новини нашого скайп-чату

Євген: Вчора проходив вебінар з Олексієм Кочерева і Касеніцем. Відкривалися основні технічні моменти нового проекту PlanetMobile під яке робиться ICO. Незабаром з’явиться офіційна новина на новосних каналах проекту.

А якщо не вистачає внутрянки? У таких партнерів є тільки одна можливість, придбати монети за ціною 10% від номіналу тієї кількості, яка була в кабінеті. Єдине, Кочерев пообіцяв провести роботу на скільки можливо технічно в наших існуючих кабінету у тих, кому не вистачає на апгрейд або контракт, придбати контракт попередній за номіналом. Якщо таке можливо, дана функція буде включена.

Чи потрібно включати комп’ютер? Такої необхідності немає, відповів Кочерев.

Новий сайт? Монети ми будемо отримувати вже на новій платформі, куди буде переведена внутрянка з існуючих кабінетів Кайрос. А точніше – дві цифри, одна – це номінал вартості контракту (який діє на сьогодні) і безпосередньо ті гроші які накапали всередині кабінету.

ICO для всіх? ICO проходить не тільки серед партнерів Кайрос, він буде загальнодоступним для всіх бажаючих і розбираються в цій темі. На сьогодні вже є зацікавлені “не партнери” Кайрос, які готові купити частину токенов. щодо самого проекту, в кратце це мобільний зв’язок та інтернет, якій можна буде користуватися в будь-якій частині світу не переплачуючи і додатково не оплачуючи тарифи роумнінга і / або додаткове підписання договорів з оператара тієї країни, в якій ви будите путішествовала / проживати.

На що підуть гроші від ICO? Гроші йдуть на завершающу частина (як я зрозумів з доповіді, на сьогодні сама система вже працює і фонкціонірует), а саме врегулювання правових і юридичних аспектів в міжнародному співтоваристві, підписання договорів з мобільними операторами і туроператорами. Також найближчим часом будуть надані white papper і roud map

По термінах. чітких дат не дали, але Кочерев сказав що до кінця року монета повинна буде залістітся навіть на біржі. а це значить що весь бізнес процес буде реалізований в повному обсязі.

Тетяна: теж була на вебінарі, я б ще додала, що при виході на ICO буде працювати формула, 1 токен = 1 долар, і розробники впевнені, що монета буде стрімко рости, оскільки мова йде вже про готовий бізнес, монета буде використана для покупки SIM-карт і все біржі прийняли монету позитивно. Майбутній кріптокошелек монети потрібно реєструвати обов’язково на ту пошту, на якій був кабінет Кайрос.

Facebook Comments