Підсумки тиждня KairosPlanet, 26-12-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Не знаю скільки триватиме така рубрика, ви знаєте що я роблю щомісяця відгуки про компанію KairosPlanet. Але зараз так швидко все змінюється, багато нового кожен день.

Скажете, недавно писав що немає новин, а зараз вже їх багато. Справа ось у чому: наприклад, оновили кабінет і додали можливість виводити на карту, але не доробили. Писати статтю немає сенсу, а новина дійсно важлива.

Підсумки тиждня KairosPlanet, 26-12-2016

Ось тому я вирішив відкрити новий розділ: Підсумки тижня KairosPlanet, розміщую за важливістю, на мій погляд. І ще, щоб не робити довгу статтю, я буду давати тільки посилання на статті.

Підсумки тиждня KairosPlanet, 26-12-2016

  1. Верифікації повертаються. Цей процес дійсно масовий, тисячі відключених акаунтів верифіковані, і він триває вже декілька тижнів. Служба підтримки відповідає набагато швидше, є випадки відповідей за кілька хвилин.
  2. Про це партнери вже давно просили керівництво компанії, з’явився варіант виведення грошей SWIFT не в SEPA зону, можна наприклад на карту ПриватБанку прямим перекладом. Відповіді на питання тут Виведення грошей Кайрос.
  3. Приватбанк стає державним банком – а як же, звичайно ця новина нас стосується, як і більшість українців. Сподіваємося, що державне управління не змінить того, що Приватбанк залишиться найкращим в Україні.
  4. Для виведення такі варіанти не працюють: Epayments, Skrill, Payza, AdvCash, Payoneer.
  5. Виплати були, але дуже мало. Писати тут нема про що, тому новина внизу списку. Були рідкісні скріни на найпопулярнішій сторінці блогу Новини нашого скайп-чату.
  6. Лист Отакара. Пам’ятайте лист від пайсери? Щось схоже було на цьому тижні, типу від Отокару, але крутіше, з телефонами поліції і сайтом для скарг. Отокар відповів на своїй фейсбук-сторінці через пів-години.
  7. Наш Форум набирає обертів, зростає відвідування і кількість ваших публікацій. На відміну від блогу або чату, на Форумі легше і швидше можна знайти потрібне питання і відповідь на нього. У вас є питання? Задайте його на Форумі, і можете отримати відповідь від нас або інших партнерів.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments