Підсумки тижня KairosPlanet, 23-01-2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін. Ми продовжуємо щотижневу рубрику про компанію KairosPlanet.

Підсумки тижня KairosPlanet, 23-01-2017

Підсумки тижня, 23-01-2017


  • Другий тиждень поспіль найважливішою новиною було відео-звернення президента компанії Мішеля Вієри. Ми на підсумках минулого тижня вже детально це розглянули.
  •  Чому новини дає президент або сайт? Де лідери? Це відбувається тому, що компанія основні новини тепер буде давати на своєму сайті. Відмінна новина, до цього новини передавалися через лідерів, довіру партнерів до яких останнім вермя сильно похитнулося. Та й навіщо? Вони або переказують, та ще від себе дурниці додають. Думаю партнери Кайрос і самі в змозі прочитати і зрозуміти офіційні новини.
  • Виплати: на цьому тижні має бути багато новин, замовлення карт буде з 25 числа, тобто через 3 дні. Чекаємо …
  • Закриті акаунти: як отримати гроші? вони пропали? Служба підтримки Кайрос є, відповідає і розблокує вхід в такі кабінети. Докази є від наших партнерів з чату. Почитайте, і кому потрібно теж розблокуйте свої кабінети.
  • У ТОП-3 статей за тиждень вийшли такі: Новини нашого скайп-чату, Виведення грошей Кайрос, і звернення Мішеля (дивись вище) ..

 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments