Реферальна програма Kairosplanet

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Компанія KairosPlanet створила ексклюзивну розширену реферальную маркетингову програму для просування продуктів і послуг KAIROS, а також для досягнення мети проекту залучення ресурсів для розвитку і прискореного зростання глобальної розподіленої обчислювальної мережі KairosPlanet.

Реферальна програма Kairosplanet

Частиною реферальной програми KairosPlanet може стати кожен, у кого є невикористовувані обчислювальні ресурси власного комп’ютера.

Вигоди, які надає нам участь в реферальной програмі

  • Можливість заробляти гроші на здачі місця на жорсткому диску свого комп’ютера;
  • Можливість заробітку на залученні нових учасників в реферальную програму і розподілену обчислювальну мережу KairosPlanet;
  • Можливість користуватися продуктами і сервісами KAIROS як бонус.

Щоб взяти участь в реферальной програмі KairosPlanet, учасник повинен зробити внесок, який стане гарантією виконання ним зобов’язань з надання обчислювальних ресурсів персонального комп’ютера в оренду компанії.

Роботу розподіленої обчислювальної системи КairosPlanet забезпечує оренда місця на жорсткому диску комп’ютера учасника реферальной програми. Ресурси обчислювальної системи використовуються для надання послуг корпоративним клієнтам компанії.

Щоб стати учасником реферальной програми, потрібно виконати наступні дії:

  1. Ввести реферальний код у відповідне поле під час реєстрації в персональному кабінеті;
  2. Далі в персональному кабінеті потрібно розмістити гарантійний внесок;
  3. Вибрати й активувати орендний пакет;
  4. Встановити спеціальний додаток Kairosplanet на своейм комп’ютері.

Також ви можете вивчити компенсаційний план, щоб дізнатися про можливості отримання додаткових бонусів від залучення нових учасників в реферальную програму.

Матеріал підготовлений з офіційного сайту компанії, де ви можете ознайомитись з договором учасника розширеної реферальної маркетингової програми KairosPlanet.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments