Розширення або злиття?

Привіт на новинах Кайрос,

За деякими даними, представники відомої міжнародної компанії Kairos Technologies за останні два місяці провели не менше 12-ти (!) ділових переговорів про покупку великих пакетів акцій низки провідних світових компаній, що спеціалізуються на IT-безпеці. Суми угод не розголошуються, що цілком природно, відомо лише, що у двох з семи компаній планується викупити контрольні пакети акцій.

Стратегія Кайрос

За словами члена Наглядової ради, Kairos – Дейвіда Маккіммерлі, мова жодним чином не йдеться про злиття компанії, а виключно про афіліювання. Прагнення компанії до розширення цілком укладається в рамки загальної стратегії Kairos на 2015 рік, коли конкуренція на ринку IT-технологій вступила в чергову гостру фазу.

В своєму недавньому виступі на одному із закритих форумів з IT-безпеки в Мадриді на тему «Роль інформаційних технологій у забезпеченні загальноєвропейської безпеки», він, зокрема, підкреслив, що найважливішою метою компаній, що спеціалізуються на наданні послуг у сфері безпеки, є їх широке впровадження в усі сфери діяльності і виробництва. А без належного матеріально-технічного забезпечення компаній домогтися скільки-небудь відчутних результатів, за його словами, «представляється вкрай складним, якщо взагалі можливим».

Плани Кайрос

Дейвід Маккіммерлі також додав, що розширення компанії не переслідує суто механічне (арифметичне) збільшення активів на ринку. У планах Kairos пріоритетним є вихід на світовий ринок IT-безпеки класу «A» та активну участь у виробленні механізмів на міжнародному рівні з недопущення потрапляння передових технологій в руки зловмисників і злочинних груп.

Хакери

За словами Маккіммерлі, компанія «пильно і невсипно» спостерігає за розвитком подій на ринку хакерів, зокрема нещодавно проведеному з’їзді комп’ютерних зломщиків Black Hat 2015 в Лас Вегасі.

з'їзд комп'ютерних зломщиків

Одним з інструментів компанії по досягненню намічених цілей є розширення спектра послуг з надання захищеного і вільного від ризиків кіберпростору для безпечного зберігання, і передачі даних інтернет користувачів. Новина з сайту chip.ua

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments