Сервиси і продукти KairosPlanet

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

На даний момент сервіси та продукти KairosPlanet знаходяться на етапі бета-тестування, але вже зараз вони надаються безкоштовно як бонус всім учасникам реферальної маркетингової програми KairosPlanet. Набір сервісів і продуктів залежить від активованого орендного пакета.

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення

 1. KairosMail – безпечна електронна пошта.
  Ця система забезпечує надійне шифрування кожного повідомлення. Також вам надається абсолютна конфіденційність за рахунок подвійної аутентифікації і розподіленого зберігання ключів від зашифрованого контейнера. Всі повідомлення передаються по надійної захищеної мережі.
 2. KairosSurf – безпечний інтернет-серфінг.
  Безпечний доступ до інтернету завдяки технології анонімного обміну інформацією. Ця система працює таким чином: повідомлення багаторазово шифруються і відправляються через кілька мережевих вузлів. Анонімна мережу для передачі даних працює за таким принципом: ваш комп’ютер підключається до інтернету через ланцюжок з декількох обраних навмання ПК, які є частиною глобального кластера KairosPlanet. Кількість проміжних маршрутизаторів вибирається випадковим чином, завдяки чому відбувається мінімізація ризику аналізу трафіку.
 3. KairosDisk – безпечне віртуальне сховище даних.
  Для захисту файлів використовується технологія розподілених мереж. В цьому випадку всі файли шифруються і розподіляються на фрагменти, які будуть зберігатися в захищеній файлової системи. У KairosDisk ви можете зберігати файли будь-якого формату, отримати доступ з будь-якого ПК або мобільного пристрою без прив’язки до геолокації, мати можливість публікації або надання доступу в приватному порядку – все це забезпечує універсальність і доступність. Також є можливість відновити будь-який випадково видалений файл завдяки збереженню всіх версій і змін на сервері. Успішна синхронізація файлів забезпечує доступ до останньої версії необхідного документа.

Пристрої

Пристрої

 1. KairosPhone – мобільний телефон для безпечної і приватній комунікації. Характеристики: екран 5.5 “1280 x 720 HD, 267 точок на дюйм, 8 GB обсяг пам’яті, Quad Core A7 1.3Ghz, 1GB оперативної пам’яті, камера 8.0МП + фронтальна 2.0МП.
 2. KairosRouter – 3G Захищена бездротова передача даних. Шифрування, абсолютна конфіденційність, 100% анонімність. Зручний інтерфейс.
  Створено за матеріалами сайту kairosplanet.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments