У Кайрос немає новин

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

У мене назріла така стаття, так як читачі блогу звикли до того, що кожен день тут Новина. Завдяки нашому скайп-чату деякі новини є, обновляю цю сторінку. Скріни виплат і верифікації, але цих новин не вистачає для окремої статті.

У Кайрос немає новин

Раніше були вебінари і презентації кожен день, в різних містах і країнах. Звичайно, недавно були дві великі конференції в Києві 3 і 10 грудня. Але це 2 новини, замало буде.

І чесно писати хочеться про те, що зроблено, а не те, що обіцяють або здогади партнерів. А офіційні новини компанії типу Останні новини, я б не назвав новинами взагалі …

Тепер доводиться писати про всіх партнерах, хто отримав Executive; інформація в тему Кайрос, але щоб була комусь корисна, то навряд чи. Думаю, що ви мене зрозумієте, це все через слабкий новинний фон. Ми всі разом сподіваємося, що скоро буде про що писати.

Обіцяли багато: нові карти, банки, варіанти введення-виведення. Поки з обіцяного реально зрушилось питання повернення верифікації, але без виведення грошей воно залишається без сенсу.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments