Відгуки Кайрос 01-10-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Ось пролетів перший місяць осені, подивіться мій щомісячний відгук (нижче є відео) співпраці з компанією Kairos Technologies. Цей огляд містить багато нового, поїхали …

Відгуки Кайрос 01-10-2016

Програма

Вересень місяць програма відпрацювала без збоїв. Схоже, що програмісти вирішили проблему хакерських атак, які переслідували компанію влітку. Загалом все налагодилося.

Порада: виведіть іконку програми з трея, в правому нижньому кутку є галочка (вгору), натисніть на неї і перетягніть іконку Кайрос на панель управлінь. Тепер ви завжди побачите, чи працює програма. Подвійним клацанням по ній можна відкрити, і сміливо вимкнути; вона залишиться в роботі. Повністю відключити її можна так: правою кнопкою мишки на іконку, вибрати і натиснути Exit (Вийти).

Виведення грошей по новому

Тут продовжуються суперечки, партнери чекають остаточного вирішення цього питання. Я провів велику роботу, були важливі статті та відео. Всі етапи підготовки можна пройти за 1-2 дня, і виводити гроші за схемою: Кайрос-AGC-ADVCash-багато варіантів

Днями опублікую статю і реальне відео виводу грошей з kairosplanet, стежте за публікаціями блогу, на нашій фейсбук-сторінці або підпишіться на розсилку (праворуч).

Верифікація

До цього питання повернувся з-за одного питання: чи потрібно підтвердження нашої особистості через скайп. Мені один партнер надіслав скрін, де дійсно пропонувалося пройти верифікацію за допомогою скайпу: показати в реальному часі свої документи. Ось відео, де начальник служби безпеки KairosPlanet відповідає на питання партнерів.

Але в нашому кабінеті з приводу верифікації ніяких змін я не побачив; все також, як ми і робили, одним з 3-х способів. Можливо, служба підтримки не отримавши результат пропонує варіант по скайпу, як альтернативу. Будь ласка, напишіть в коментарях, у кого є інформація з цього питання.

Реферальна програма 01-10-2016

Пишається особливо немає сенсу, майже рік я партнер Кайрос і тільки в минулому місяці отримав Assistant. Хоча загальна кількість залучених партнерів 556.556

У вересні з них 2 особи сплатили і почали заробляти. Пора ділової активності тільки почалася, та й багатьом потрібні гарантії, що гроші виводяться без проблемм; все це буде вже в жовтні.

referalnaya-programma-01-10-2016

Сторінка Фейсбук

У цьому місяці нашу фейсбук-сторінку відвідував директор по маркетингу компанії – Отокар Касинець; і не просто відвідував, він поділився одним з моїх відео в своїй стрічці новин. Це спричинило за собою різке збільшення інтересу і відвідувань нашої сторінки: 2100 переглядів відео.

otokar

Мої висновки

Місяць був цікавий і інформативний. Ми разом краще дізналися про нові платіжні сервіси. Днями буде переказ грошей на AGC, переводимо їх на ADV Cash, і далі куди нам потрібно.

Компанію “трясонуло” влітку, але вона витримала; почасти завдяки партрнерам, що не піддалися паніці.

Ну де ще є 250% в рік? Продовжуємо заробляти разом з kairosplanet!

Відео: відгуки Кайрос 30-08-2016

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments