Відгуки Кайрос 15-02-2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

І цей огляд можна розпочати такою фразою: З кожним місяцем без виплат емоції партнерів розпалюються. Але є позитив, компанія бажає виплачувати, потрібно тільки вирішити механізм, і звичайно, потрібен час для його реалізації. Дивіться мій черговий відгук співпраці з компанією Kairos Technologies (нижче є відео).

[/quote]

Спасибі відвідувачам наших ресурсів (блог, форум, фейсбук, тветтер, скайп-чат), разом ми їх робимо краще.

Найголовнішою новиною безсумнівно була зустріч акціонерів компанії в Єгипті. Багато питань вирішили, але на жаль не прийшли поки до спільної думки в механізмі виплат.

Компанія пропонує такий варіант. Зробити виплати в повному обсязі тим партнерам, які оплачували пакети до 01-02-2016 і після 01-10-2016. Вважати ці акаунти валідними. Саме в цей проміжок часу (01-02-2016 по 01-10-2016) були масові порушення. Тим партнерам, які оплачували пакети в цей час, компанія пропонує зробити додаткову перевірку; і тоді будуть вважатися валідними. Тобто, всі чесні партнери отримають гроші. Не відразу, компанія зобов’язується сплатити всі борги протягом 10 місяців. Ось такий варіант.

Але є частина лідерів, не згодних з цим варіантом. Їх основна вимога: так зване обнулення. Тобто, не звертати увагу на порушення, всіх партнерів “зрівняти” і виплачувати всім рівними частинами.

Моя думка така: Обнулення можуть вимагати ті, хто сам порушив правила, і знає, що “ліві” акаунти не пройдуть перевірку. Краще такий варіант як запропонувала компанія, ніж ніякий. Швидше за все він буде затверджений, але для цього необхідно електронне голосування.

Програма

З боку компанії програма працювала стабільно. Інформація тим, хто оплачує пакет на наступний рік: не забувайте включити програму знову. Тобто, потрібно увійти своїми логін-пароль, вибрати місце для програми і зберегти. Повинен знову почати працювати лічильник.

Верифікація

У цьому питанні триває позитивне зрушення, і час для проходження верифікації зменшується. Особисто я, в цьому місяці міняв букву, скинув верифікацію; мені її перевірили і затвердили за 3 дні. Ось стаття Верифікація 2017.

Виведення грошей

Тут багато чого змінилося, всі минулі варіанти компанія прибрала, і додала поки єдиний. Ось статті з цього сервісу.

Мої висновки

Компанії пройшла нову реєстрацію, і зробила новий запуск. Якби компанія хотіла закритися, точно не робила б нову реєстрацію, і не відкривала б шонпей. Навіщо такі витрати?

Planet Business Management Limited

Виплати будуть вже з березня, не всім, і можливо не в повному обсязі, але розпочнуться. Повинні підключити можливість внутрішнього перекладу в шонпей, і варіанти виведення з шонпей без карти.

Відео: відгуки Кайрос 15-02-2017


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments