Відгуки Кайрос 15-04-2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Дивіться мій черговий відгук співпраці з компанією Planet Business Management Ltd. (Зорг, Zorg Biogas, Кайрос, KairosPlanet), нижче є відео.

Відгуки Кайрос 15-04-2017

Сьогодні у відгуках, коротко (по 1 хвилині): інфо-спонсор і наші ресурси; детально (5+5 хвилин): що було важливого в березні-квітні 2017 року.

Наші ресурси

Цей блог зазначив 1 рік + 5 місяців, його відвідують до 250 разів на день. Почали активніше працювати всі наші ресурси: Форум, скайп-чат, фейсбук сторінка і твіттер-аккаунта. Звертаюся до партнерів: активніше використовуйте Форум Кайрос, він створений для спілкування партнерів між собою.

Інфо-спонсор

Звертаюся до НЕ моїх партнерів, які звертаються до мене особисто (пошта, фейсбук, скайп ітд): я не ваш інфо-спонсор, і не маю права вам що небудь радити. Не пишіть мені свої ситуації (відповіді не буде), для цього є загальний формат (коментар в блозі, форум, фейсбук). Будь ласка, не витрачайте свій і мій час! Особистий зв’язок зі мною доступний тільки моїм партнерам.

Змінити спонсора у партнерів немає можливості, крім нової покупки пакета. Інформація новим партнерам тут: Як стати партнером Кайрос (інфо-спонсор Віктор Томілін).

Що було важливого в березні

  • 7 березня було повідомлення про повернення грошей з AGC, і до кінця місяця офіційних новин не було. На тлі цієї тиші з’являлося багато чуток.
  • Кайрос почав виплачувати 15 березня, замало, але все таки почав. Була виплата тільки на акаунти, з активованими картами, та й то не на всі.
  • Мішель Вієра на лікуванні. Якщо коротко, то його просто дістали, але компанія продовжує працювати. Від імені нашого блогу бажаю йому здоров’я.
  • Партнери активно оплачували і отримували карти. Читайте блог, є й інші статті на цю тему. І на Форумі відкрита тема: Карта не прийшла.
  • Новини нашого скайп-чату звернув у березневу сторінку. Тут вся історія минулого місяця.

Що було важливого в квітні

Звичайно вебінар президента компанії Мішеля Вієри, і головні тези вказані в статті Мішель Вієра, вебінар-12-04-2017.

Підсумок

Керівництво Planet Business Management має велике бажання повернути всі гроші партнерам, і зробити рестарт в квітні 2017 року, з тими ж умовами в Кайрос. Додатково дати можливість заробляти в Зорг. З новою платіжною системою Шонпей виплати будуть миттєві і прозорі.

Відео: відгуки Кайрос 07-04-2017


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments