Відгуки Кайрос 25-07-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Ось мій 8-й відгук (нижче є відео) співпраці з компанією Kairos Technologies. Все змінюється, і Кайрос не виняток, ось що було в липні 2016 року.

Відгуки Кайрос 25-07-2016

Програма

Цей місяць я б назвав місяцем збоїв роботи програми. Ми пам’ятаємо кілька днів, в які ми не могли включити програму і навіть зайти в особистий кабінет Кайрос. Про це була стаття Знову ця помилка 503, головним посилом якої я хотів заспокоїти партнерів. Гроші за ті дні отримали всі, і в повному обсязі.

Ще одна важлива стаття і відео Чи є віруси в Кайрос? багатьом сподобалася, набрала багато переглядів в фейсбук-сторінці.

Верифікація

Тут все ми вже давно пройшли, кому потрібна інформація тисніть на цей тег: верифікація, там всі основні варіанти розписані покроково; або заведить в пошук по блогу (зліва).

ePayments

Кайрос без пояснень просто прибрав можливість поповнювати внутрішній рахунок з карти ePayments. Звичайно ж нам партнерам це не сподобалося, тільки почали звикати до нової платіжної сиситеми.

Не всі мають можливість для SWIFT переказу грошей, мені писали про це в повідомленні. Хоча 1% цілком прийнятний, звичайно потрібно буде додати відсоток за конвертацію в євро.

І було 2 статті, в яких ми практично розглядали як працює нова карта в безконтактному режимі, і поповнювали рахунок мобільного телефону в Київстар.

Реферальная програма 25-07-2016

За моїм посиланням зареєструвалися вже 351 партнер, в цьому місяці 81. Кожен день від 3-х до 8-ми чоловік реєструються, але оплат ще не було, багато хто поспішає і не розуміють, що програму потрібно спочатку купити.

У цьому місяці комания знайшла і видалила аккаунт шахрая, який займав дуже високу позицію в партнерській програмі; про це була стаття.

Сторінка Фейсбук

Змінився вид сторінки. 1,911 людей натиснули “Подобається”, ми продовжуємо працювати і даємо вам своєчасну та корисну інформацію.

Мої висновки

Нещодавно мені поставили запитання: Ось ви говорите про команію, що тут все добре і стабільно. А скільки самі в неї вклали грошей?

Відповідаю: починав я з пакета $ 600, потім зробив апгрейт до $ 1,500 (є стаття). Так як наступний апгрейт до $ 2,770 робити не вигідно, я відкрив ще 2 пакети, кожен $ 2,770. У жовтні свій пакет оплачу $ 2,770.

Думаю, ця відповідь говорить про те, що я впевнений в компанії і планую надалі з нею співпрацювати.

Відео: відгуки Кайрос 25-07-2016

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments