Відгуки Кайрос 25-12-2015

Привіт, я (Віктор Томілін) продовжую серію відео відгуків про компанію Кайрос (відео нижче).

Відгуки Кайрос 25-12-2015

Ми активували подарунки (для Срібного пакету), подивіться попередні статті, там є і відео: Активіція e-mail пошти і Активуємо диск. Також блог сліюкує за бізнес-семінарами партнерів Кайрос, їх багато нема потреби перераховувати.

Програма

Програма працює стабільно і непомітно для мене, кожного дня додає $4,09 в мій акаунт.

програма кайрос

Веріфікація

Мій аккаунт веріфікован, про це в мене була стаття Веріфікація пройшла успішно. Там є декілька практичних порад, одна з яких: пишить в службу підтримки, якщо є питання (російською).  

Веріфікація

Вивід грошей

Коли я робив заявку на вивід $50, акаунт був ще не веріфікован, тому два платіж в режимі очікування. На свята будуть перевірки платежів з 25 по 15, тому невідомо коли гроші перейдуть в epayments, але точно до 15 січня. Планую зробити заказ картки, порахував всі за і проти, картка вигідніше.

Вивід грошей з Кайрос

Кар’єрна програма

Всі читачі цього блога добре розуміють, що робити кар’єру в Кайрос дуже вигідно.  15-10% з покупки тих, кому ви розповідаєте про компанію. Тому я зробив сайт і публікую тут новини. Пам’ятаєте, своїм партнерам я зроблю безкоштовно сайт з 4-х сторінок, дуже швидкий з вашими фото і реф.силкою. За цей місяць в мене 2 нових партнера, але сайт росте і все тільки починається!

Кар'єрна програма Кайрос, партнери

Допис: поки робив пост, в мене вже 3 партнера.

Мої висновки такі

програма працює нормально, веріфікація акаунту Кайрос є, тобто всі налаштуавання зроблені, залишилось виводити гроші. Моя кар’ерна програма в Кайрос росте.

Відео: відгуки Кайрос 25-12-2015

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments