Відгуки Кайрос 25/4/2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Подивіться мій 6-й відгук співпраці з компанією Kairos Technologies. Можна сказати ювілейний, півроку пройшло. Нижче є видео.

Відгуки Кайрос

Вкладені гроші в Кайрос я вже повернув, і в цьому місяці почав отримувати чистий прибуток. Все більше і більше переконуюся в надійності цієї компанії.

Чому? Я пишу кожен день публікації на тему Кайрос, і бачу якими кроками розвивається Kairos Technologies, як росте географія, і як росте бізнес партнерів. На тлі цих новин я зробив апгрейт до пакету «Золото», і після закінчення його планую купити пакет «Платина».

Програма працює “тихо” і на малому інетрент-трафіку. Вмикається разом з ноутбуком, ввечері вимикається з ним же. Єдино, коли проблемми з інтернетом – перевіряйте, що б відпрацювала 10 годин. Про верифікацію вже не згадую. вся схема працює налагоджено. У мене вже 67 партнерів (було 30).

e-Dinar

Сервіс ePayments багатьом хороший, і практично скрізь розраховуюся карткою; писав про це кілька постів.

Але в цьому місяці я почав користуватися новим сервісом, і більшу частину грошей з ePayments перевів на сервіс криптовалют e-Dinar. За місяць зберігання отримую додатково 20%. З 1000 доларів, які б просто лежали на карті банку, я візьму 200 доларів зверху, всього за місяць. Тобто, за відсотками, це ще один Кайрос.

Мої висновки

  • Кайрос надійний, кількість моїх партнерів зростає.
  • З’явилася можливість додаткового доходу з сервісом криптовалюта e-Dinar: 20% в місяць

Розрахунок: 250% Кайрос + 240% e-Dinar = майже 500% в рік

Дізнайтеся більше про сервіс e-Dinar на моєму новому сайті «Криптовалюта»

Відео: відгуки Кайрос 25-4-2016

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments