Відгуки Кайрос 25/5/2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Почну несподівано …

Відгуки про Кайрос

Пам’ятайте раніше скільки було “провісників” що Кайрос чергова мильна пріаміда, лохотрон і так далі? Зараз “фінансові експерти” переключилася на інші проекти. Ну що про Кайрос можна написати поганого? Комусь гроші не заплатили?

Все стабільно і надійно, без єдиного збою виплат. Мало хто після року співпраці “виходить” з проекту, в основному всі залишаються. За традицією, 25 числа каждго місяці за записую свій відгук співпраці з компанією Kairos Technologies (відео нижче).

Програма

Тим, хто стежить за моїми відгуками щомісяця, додати нічого. Програма працює стабільно. А новачкам пара рад: програму можна включати на різних комп’ютерах, в різних місцях, АЛЕ не одночасно.

Наприклад, вмикаємо о 12 ночі комп’ютер вдома до 7 ранку, потім вимикайте. Вмикайте програму на роботі о 8 годині ранку, і програма допрацює 3-4 години вже там.

Верифікація

Верифікація процедура одноразова, показали компанії хто ми, і працюємо весь термін співробітництва. Само собою, при продовженні пакета через рік, нова верифікація не потрібна. Новачки знайдуть докладні статті з покроковими відео 3-ма різними способами у нас на блозі.

ePayments

Карткою ePayments розраховуюся всюди, де мені потрібно. Зроблю анонс ще не опублікованій статті: хто вже має карту – може отримати ще одну безкоштовно. Хто ще не має карти – вас чекає відмінна знижка. Компанія відзначає све 5-річчя і робить подарунки. Скоро вийде про це детальна стаття, стежте за новинами нашого блогу.

Реферальная програма

Кількість людей, які пройшли реєстрацію в Кайрос за моїм посиланням зростає щодня. На момент написання статті, моїх партнерів 132.

Реферальна програма

Кількість людей, котрі довіряють компанії зростає швидкими темпами. Пам’ятайте, в планах Кайрос підключити кожен 2-й комп’ютер в світі в свою мережу? Думаю, все у нас вийде.

Відео: відгуки Кайрос 25/5/2016

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments